Засідання постійної депутатської комісії у Вінниці ознаменувалося конфліктом між журналістом і депутатами

Засідання постійної депутатської комісії  у Вінниці ознаменувалося конфліктом між журналістом і депутатами
Його учасниками стали співробітниця однієї із вінницьких радіостудій Ганна Швець та член комісії депутат Павло Задорожнюк і голова комісії Сергій Савчук (обидва з фракції БЮТ).
Ось що про цю ситуацію розповідає журналіст:- Під час засідання комісії депутат Задорожнюк почав обурюватися: на яких підставах я присутня на засіданні? Я пояснила, що це моя робота - висвітлювати діяльність комісії. Що я робила й під час попередньої каденції. На це мені пан Задорожнюк сказав: "Що ти нас рівняєш - депутатів попереднього скликання і нинішнього". А після цього грубо перейшов на "ти". Я спробувала його урезонити, але на допомогу колезі прийшов голова комісії пан Савчук. Він сказав, що я не просила дозволу бути присутньою на засіданні. Я перепитала, чи закрите засідання комісії. Він відповів, що ні. А депутат Задорожнюк мені заявив, що я можу на наступні засідання цієї комісії не приходити. Мені нічого не залишалось як встати і піти. Обурює те, що новообрані депутати поводяться нетолерантно і що вони не знають законодавства, яке грубо порушують.Кореспондент газети "20 хвилин" звернувся за коментарями до іншої сторони. Прокоментувати ситуацію погодився Павло Задорожнюк. Депутат Задорожнюк: - Ніхто журналіста із засідання комісії не виганяв. Вона не член комісії. Перед тим як заходити на засідання, вона повинна була дізнатися, чи можна їй бути присутньою на засіданні.Кор.: - А що їй заважає бути присутньою на засіданні?Д.З.: - Нічого не заважає. Просто перед тим, як заходити до зали треба запитати: можна бути присутнім на засіданні чи ні.Кор.: - Але ж вона сказала, що представляє ЗМІ...Д.З.: - Вона не вперше на засіданні. В чому полягає питання: йде комісія, ми розглядаємо питання. Не встигаємо ми вийти із засідання, як до нас йдуть дзвінки. Ми не можемо зрозуміти, звідки інформація витікає.Кор.: - А що, засідання комісії секретні?Д.З.: - Ні. Не секретні. Ведеться протокол. Її не виганяв ніхто. Вона сама пішла. Їй не сподобалося, що я її назвав "на ти". Після цього вона підскочила та побігла. Ніхто її не виганяв.Кор.: -  Тобто ви розцінюєте інцидент як непорозуміння?Д.З.: - Так.Абсурд  ситуації полягає в тому, що фактично засідання комісії не відбулось. Що спонукало депутатів вступити в конфлікт - невідомо. Але через непорозуміння - принаймні так розцінює ситуацію Павло Задорожнюк - депутати фактично порушили статті 9 і 10 Закону України "Про інформацію" та ст. 171 ККУ "Про перешкоджання професійній діяльності журналістів".

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Аня так держать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:02 У селі Мурафа перекинулось авто: постраждала молодь 15:20 Відпочинок коштом бюджету. Де оздоровлюють дітей з Вінниччини та як отримати безкоштовну путівку 14:25 Знову у строю: прикордонник з Вінниччини повернувся після ампутації play_circle_filled 14:25 Ірина Коцюбівська стане заступницею начальниці Вінницької ОВА Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 13:31 Ветерани можуть отримати до 250 тисяч на бізнес: Вінниця розширила підтримку 13:05 Куди піти у травні або 13 ідей для відпочинку у Вінниці photo_camera 12:02 Ціну на електрику залишили. До коли діятиме тариф? 11:15 Пів кілограма наркотиків: на Жмеринщині затримали баригу 10:25 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:07 Де не буде води і світла у Вінниці? Проводять ремонти мереж 10:01 У «Дев’ятки» проста філософія — не брехати солдатам. Офіцер з Могилів-Подільського вивів з оточення 20 воїнів 09:20 Кольори, які повертають дітей до життя: у Вінниці запускають програму психосоціального відновлення (соціальна реклама) 09:02 Коні лікують: як на Вінниччині відновлюють поранених захисників play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Якова та Максима. Історія та прикмети 30 квітня 21:01 Мрія стати на ноги: родина з Вінниччини просить допомоги для маленького Іллі photo_camera 20:15 Відстрочка від мобілізації через догляд за сусідом з інвалідністю: що каже закон і як діяти 20:02 Перевірка води у водогонах на Вінниччині. Де виявили відхилення? photo_camera 19:19 Новий Цивільний кодекс: що змінюють і чому це викликало такий резонанс 19:04 Гучно, але контрольовано. На Вінниччині проведуть вибухові роботи на родовищі play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up