На трасі за Гайсином люди з автоматами зупинили підприємця і забрали 200 тисяч доларів

На трасі за Гайсином люди з автоматами зупинили підприємця і забрали 200 тисяч доларів
Близько півночі на автодорозі сполученням Гайсин – Умань невідомі особи в камуфляжних формах та масках напали на автомобіль «DAF». Нападники погрожуючи предметами, схожими на автомати, забрали гроші, які призначались для закупівлі товару в Одесі.

Інцидент стався вчора, 19 серпня.

- Попередньо встановлено, що п'ятеро невідомих осіб, пошкодили шину переднього правого колеса автомобіля "DAF" та зупинили його. Нападники пересувались на автомобілі «Volkswagen B6», - кажуть у секторі зв'язку з громадськістю обласної міліції.

Підприємець з Хмельницького їхав за  товаром в Одесу,  був в автомобілі один. За його словами, бандити забрали в нього 200 тисяч доларів - повідомили правоохоронці. У міліції вважають, що злочин був ретельно спланований. Злочинці знали маршрут підприємця і полювали саме на нього. Скоріш за все, як сказали в слідчому управлінні, нападники гастролери.

Відео дня

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 187 КК України та наразі вживають усіх заходів для встановлення осіб підозрюваних.

Якщо хтось став свідком злочину - телефонуйте 59-33-22 або 102.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Анонім
    Слава Україні, москаляку на гиляку ! Ми сама прогресивна нація у всесвіті. Серед нападників був Путін.
  • Анонім

    Узбагойтесь, не було там 200 касих бачей , набагато менше взяли ..

  • Борис Абрикосов
    Ему нужно было с собою оружие возить!!!
  • Вариченко Алексъ
    Цээуропа!
    Кими Райкин reply Вариченко Алексъ
    Не, в ээуропе запрещены расчеты наличными в таких суммах. Это именно наш быдлостан, где один хочет купить фуру контрабаса за чернуху, а другие вместо поиска работы ищут лохов пожирнее.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:30 «Дякую, що витримав і повернувся». Як мама дочекалася сина військового, якій був у полоні 3.5 роки play_circle_filled photo_camera 21:00 Йшов десять кілометрів із простреленими грудьми: як медики «Червоної Калини» рятують життя бійців на передовій 19:52 У Палаці мистецтв провели «Незламний ВІННИЦіЯнський кінофестиваль» play_circle_filled 19:04 Гучні викриття та ледь помітні суддівські рішення: як працює тіньовий ринок тютюну на Вінниччині Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:40 Три роки в полоні: на Вінниччині зустріли Максима Доброго та Ігора Росінського play_circle_filled 18:13 Менше юнаків, більше студентів 25+: хто тепер складає НМТ на Вінниччині? 17:23 Судитимуть керівника злочинної групи, яка заробила понад шість мільйонів на фальшивих документах 16:16 П’ять великих перетворень Вінниці: як місто змінилося за десятиліття реконструкцій photo_camera 16:05 На водоймі в Луці-Мелешківській врятували лебедя, який потрапив у браконьєрську пастку 15:50 Де у Вінниці пройти повний медичний чек-ап без черги і стресу (партнерський проєкт) 15:18 У Дашеві попрощалися з 15-річною Софією Чернишовою, яку згвалтував і вбив 26-річний чоловік photo_camera 14:06 За вбивство собаки на очах дитини вінничанин отримав п’ять років тюрми та виплатить майже 100 тисяч гривень 13:16 Ексдиректора заводу на Вінниччині судитимуть за розтрату понад п’ять мільйонів гривень 12:10 Парахокей на арені «Льодового клубу»: у Вінниці формують команду для ветеранів та людей з інвалідністю play_circle_filled 11:04 У Хмільнику військовий кинув гранату у двір — вона вибухнула. Вирок суду 10:40 Сон і здоров’я: чому якісний відпочинок важливий для профілактики раку молочної залози (партнерський проєкт) 10:07 «Кожна хвилина вирішувала життя»: як медики вінницького кардіоцентру врятували 14 пацієнтів за день 10:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 09:36 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 9 жовтня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up