Поранення в підстрелених військовим у Центральному парку чоловіків – нетяжкі

Поранення в підстрелених військовим у Центральному парку чоловіків – нетяжкі
Один поранений із травмату військового вже виписався. Другий досі - через п’ять днів після інциденту зі стріляниною у Центральному парку - в стаціонарі. Але він також не отримав тяжких травм. Про це сьогодні, 27 серпня, сказали в лікарні на Київській.

Куди саме влучили чоловікам гумові кулі з пістолету 30-річного військового зі служби правопорядку, завідуючий хірургічним відділенням лікарні швидкої допомоги Валерій Надольський розголошувати не став. Втім, запевнив, життю обох пацієнтів нічого не загрожувало - в обох нетяжкі травми.
 
А у військовій службі правопорядку Вінницького гарнізону, де працює стрілок, вчора розказали, що той вже вийшов на роботу. Натомість 24-річний співробітник, якого побили під час конфлікту, досі на лікарняному ліжку. Його ставлять на ноги у військовому госпіталі. 

- Він виведений зі строю, - сказав начальник штабу Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку Андрій Валер. – В нього закрита черепно-мозкова травма і ще інші тілесні ушкодження. Його добре побили.  

Підполковник Валер розказав, що конфлікт в парку почався з прохання одних до інших дати номер телефону таксі. Далі пішло: «А шо? Ви не місцеві?», слово за слово - й почалася бійка. 

- Я так підозрюю, що то були «гопники», - говорить про цивільних співрозмовник, а стосовно своїх підлеглих каже, що вони були не на службі й могли собі дозволили святкувати з вечора п’ятниці, бо попереду ж були вихідні.  

Нагадаємо, що 30-річний військовослужбовець стріляв у Центральному парку після ночі святкування в ресторані. Близько 6.20 22 серпня він поранив двох цивільних вінничан із пристрою для відстрілу гумових куль, на який мав дозвіл. За фактом події слідчі міліції відкрили провадження про умисне населення тілесних ушкоджень, а згодом – друге, за статтею про хуліганство із застосуванням зброї.  

- Розслідування веде військова прокуратура, - каже Андрій Валер. – І в нас призначили службове розслідування. Будемо розбиратися.

Куди ж поцілив військовий, коли захищав колегу й себе, як думають у нього на роботі, від "гопників"? Чи не палив, бува, на ураження? Він нібито вистріляв усі набої. Андрій Валер каже, що під час потасовки не прицілишся по ногам, й додає, що у одного учасника бійки порання, дійсно, у ногу, а в другого – у плече. 


Читайте також:

У парку Горького п'яні молодики влаштували стрілянину, двоє із них військові

Стрілянину в парку буде розслідувати військова прокуратура

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:23 Вінниця прощається з режисером і захисником України Костянтином Штифураком 09:06 Перед Різдвом на Вишеньці запланували відключення води: кому бути напоготові 08:14 Зима вступає у свої права: сьогодні сонцестояння. Історія, прикмети та заборони 21 грудня 21:00 Родинам загиблих вінницьких Героїв вручили державні нагороди photo_camera Від читача 12:05 У Вінниці відбудеться безкоштовний різдвяний концерт із живою музикою та віншуваннями — як доєднатися 20:05 У Могилів‑Подільському районі жінка наловила червонокнижної риби на 70 тисяч гривень 19:04 Забудьте про Катю та Сергія: як покоління Z називатиме своїх дітей 18:02 На маршруті Camino Podolico у Жмеринському районі оновили «Зелену садибу» для туристів 16:51 Жахлива ДТП на Юності: розтрощені кілька автівок, постраждала перехожа play_circle_filled 16:08 Через ускладнення на кордоні Укрзалізниця посилила маршрут до Кишинева через Вінниччину 15:15 Від 12 до 21 мільйона гривень: як зсередини виглядають найдорожчі квартири Вінниці photo_camera 15:04 У Вінниці знесуть зупинку біля церкви-усипальниці Пирогова 14:22 Хвороба Лайма на Вінниччині: зафіксували 23 нових випадки 13:35 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 13:03 Дорога на Старому місті перетворилась на випробування для водіїв — вінничани просять ремонт 12:06 Прихистив гостя — залишився без грошей: у Вінниці 18-річний хлопець обікрав квартиру 11:10 Ветерани з ампутованими кінцівками у Вінниці зможуть отримати до 20 тисяч на лікування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up