Загиблого під Дебальцевим вінничанина Тараса Сича поховають у п'ятницю

Загиблого під Дебальцевим вінничанина Тараса Сича поховають у п'ятницю
Боєць батальйону «Київська Русь» загинув на 48 році життя у «Дебальцевському котлі» ще 13 лютого. Та лише зараз зусиллями волонтерів вдалось розшукати тіло. Прощання із Тарасом Сичом відбудеться у п’ятницю, 27 березня в Будинку офіцерів. Редакція "20 хвилин" та "RIA" висловлює щирі співчуття родині героя.

- Він був пацифістом, працював кухарем в батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав, - розповідає зять загиблого Євген Ціо, -  До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести свою маленьку допомогу для загального блага.  

В батальйон  Тарас Сич пішов  з Майдану.  Там він також годував людей. Коли формували  Київську Русь із добровольців із Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

Тарас Сич загинув під мінометним вогнем 13 лютого,  коли снаряд розніс кухарську палатку.  Як  розповіли родичі загиблого, тіло загубилось в Артемівську, його щодня шукали волонтери та по крихтам дізнавались інформацію. До пошуку долучилось багато організацій,  та їх силами тіло знайшли у Дніпропетровську. Повідомили рідним про це у минулий четвер.  

В п’ятницю, 27 березня, із героєм публічно прощатимуться  в Будинку офіцерів.  
Якщо хтось має бажання допомогти родині з організацією похорон - в редакції є контакти родичів. 
Організацією поховання займається дочка Ціо Осенія, картка «Приватбанку»   414­949­781­639­2486. 

 

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:33 На що ви здавали гроші перед початком навчального року? Ми запитали вінничан 11:02 Різдво Богородиці, Воздвиження Хреста та інші свята: церковний календар на вересень 10:19 Пам’ять Героя України Дениса Лабунського вшанували Всеукраїнським турніром штангістів 10:03 Гончарство, ярмарок і танці під живу музику — у Вінниці проведуть «Шлях Подільської кераміки» Від читача 21:46 Петиція про невідкладне впровадження заходів для зниження швидкості та підвищення безпеки дорожнього руху у Вінниці 09:47 Безкоштовні спортивні секції у Вінниці: на деякі тренування приймають й дошкільнят 09:08 Росія атакувала Вінниччину дронами: у громаді загорівся будинок 08:14 У цей день вітайте Олексія та Мирона. Історія та заборони 30 серпня 21:00 Кого і коли вітати у вересні 2026 року: календар професійних свят та пам’ятних дат 20:03 Міст через Дністер у Ямполі вже наполовину збудували та почали роботи з боку Молдови photo_camera 19:08 Англійська, футбол, Lego та шахи: у Вінниці відкривають безкоштовні гуртки для дітей 18:24 У Вінниці хочуть знизити швидкість на небезпечних вулицях і встановити більше «лежачих поліцейських» 17:05 Подвійне вбивство на Вінниччині після застілля — одного підозрюваного затримали, другого розшукують 16:59 Перше вінницьке професіональне футбольне дербі завершилося без голів 16:51 Понад п’ять років під парканом дитсадка: у Вінниці прибрали покинутий ВАЗ play_circle_filled 16:16 «Майбах» за понад 11 мільйонів та інші люксові авто: найдорожчі машини, які продають у Вінниці photo_camera 16:08 Ще чотири громади Вінниччини отримали нові інклюзивні шкільні автобуси 15:04 Зарплати зростуть, але й витрачати доведеться більше. Що прогнозує НБУ восени 14:10 Вчилися діяти у складних ситуаціях — 35 вінничан завершили курс нацспротиву photo_camera 13:04 Пішов слідом за школяркою у під’їзд — затримали чоловіка, якого підозрюють у розбещенні дитини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up