З 11 січня обіцяють розпочати оформлення ID-паспорта

З 11 січня обіцяють розпочати оформлення ID-паспорта
Оформити картку можна буде за прискореною процедурою за 7 робочих днів та за стандартною за 20 днів. Коштуватиме така послуга близько 100-160 гривень.

- Державна міграційна служба збирається розпочати оформлення  картки посвідчення особи з 11 січня  наступного року, - каже голова відомства  Максим Соколюк.

За його словами, одразу після новорічних свят, 11 січня почнеться оформлення і біометричних паспортів. До речі,термін дії картки посвідчення особи становитиме 10 років.

Варто зазначити, що президент Петро  Порошенко повідомив, що з 1 січня на  Державному підприємстві "Поліграфічний комбінат" Україна " кожного дня друкуватимуть по 45 тисяч карток. Для людей  ID-паспорт коштуватиме від  100 до 160 гривень. За словами Порошенка, неможливо буде підробити його.

А як Порошенко на Поліграфічному комбінаті ознайомлювався з виробництвом ID-картки, дивіться у відео:

Нагадаємо, нові ID-картки для ідентифікації, які вводять замість внутрішніх паспортів, оформлятимуть за тим же принципом, що і закордонні біометричні паспорти.

Згідно інформації Державної Міграційної Служби, оформлюватимуть ID-картки будуть тільки за бажанням. Це не є обов’язковою процедурою.

- Згідно з чинним законодавством, паспорт громадянина України, який видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений термін дії, - наголошують у прес-службі відомства.

Відзначимо, що впровадження ID-картки є умовою для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон, завдяки якому стає простіше отримати довідки. Крім того,  розширюється список місць, де можна буде отримати біометричний паспорт.

А де вінничани можуть оформити та отримати біометричні паспорти читайте тут

 




 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Дарья
    Ще невідомо чи буде взагалі той безвізовий режим, от коли буде тоді можна уже говорити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Інтимні фото замість дружби: вінничанин «полював» на дитину в соцмережах 20:35 «Такі морози не витримували ні люди, ні тварини»: розповідаємо про найхолодніші в історії вінницькі зими photo_camera 20:00 У Теплицькій громаді через несправну піч загинула 78-річна жінка 19:34 НАЗК перевірило декларації Янчак. Які недостовірні відомості виявили у колишньої заступниці ТЦК? Від читача 17:17 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» об’єднує людей, які допомагають Україні, її захисникам і захисницям 19:07 Винесли вирок ґвалтівнику малолітніх — 15 років тюрми та 600 тисяч компенсації 18:10 «Цей поїзд мав їхати без нас»: історія про замінований рейс, Жмеринку і новорічне диво від «Укрзалізниці» 18:03 Де у Вінниці можна буде підстригтися безкоштовно переселенцям 17:21 Школи Вінниці йдуть на дистанційку через морози. Як працюватимуть дитсадки та гуртки? 17:02 Кривава ніч у Городківці: вінничанин підірвав співмешканку після сварки 16:17 Покалічились понад 260 городян. Через негоду у Вінниці медики фіксують сплеск травм 16:13 Як на Вінниччині рятували медиків та пацієнтів із крижаних пасток photo_camera 15:06 Згорів гараж через стару лампу у Вінниці, а в районах палали житлові будинки photo_camera 14:35 У Вінниці запрацювали стаціонарні пункти незламності. Коли розгорнуть мобільні? 14:04 Вінничанка Софія Семенюк бореться за квиток на Євробачення в «Дії» play_circle_filled 13:13 Хто така Заболотна? Усе, що відомо про начальницю Вінницької ОВА 12:52 Залізниця не витримує морозів: поїзди на Вінниччині відстають від розкладу на кілька годин 12:35 Вісім громад Вінниччини залишилися без світла через обриви ліній 12:09 Як прибирають Вінницю під час негоди: що бачите ви на своїх вулицях (ОПИТУВАННЯ) 11:14 Що сьогодні ремонтують у Вінниці: робота комунальних служб під час негоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up