Зловили чоловіка, що обкрадав односельця

Зловили чоловіка, що обкрадав односельця
У одному із сіл Калинівського району молодик пограбував односельця. Та розпорядитися вкраденим злодій не зміг - його запам’ятав потерпілий та здав поліцейським.

До поліції із заявою про крадіжку звернувся житель Калинівського району. Чоловік розповів, що хтось пробрався до його домогосподарства та викрав звідти алюмінієвий посуд, водяний насос, змішувач для води та електромотор. Злодія потерпілий запам'ятав. Саме за описам правоохоронцям вдалось знайти та затримати зловмисника.

- Затриманим виявився 29-річний односельчанин потерпілого. Він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини, - кажуть у відділі комунікацій головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Як пізніше з'ясувалося, затриманий підозрюється ще в ряді крадіжок, за якими матеріали кримінальних проваджень знаходяться наразі на розглядi в суді.

За даним фактом правоохоронці відрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 кримінального кодексу України.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:06 Прихистив гостя — залишився без грошей: у Вінниці 18-річний хлопець обікрав квартиру 11:10 Ветерани з ампутованими кінцівками у Вінниці зможуть отримати до 20 тисяч на лікування 10:09 На Привокзальній Volkswagen збив пенсіонерку, яка йшла по «зебрі» 10:00 Зберегти річку Південний Буг: депутати Вінницької обласної Ради звертаються до органів центральної влади (Пресслужба Вінницької обласної ради) Від читача 12:05 У Вінниці відбудеться безкоштовний різдвяний концерт із живою музикою та віншуваннями — як доєднатися 09:15 На фронті загинув тренер і суддя зі стрільби з Калинівки Віталій Медушевський 08:08 В цей день вітайте Гната та Данила. Історія, традиції та заборони 20 грудня 21:00 Новий реабілітаційний простір для захисників з’явився у Мурафській громаді photo_camera 20:03 У Хмільницькій громаді мисливці будуть відстрілювати хижаків через ризик сказу 20:00 «Цілющий ліс»: як вінницькі освітяни відновлюють психічне здоров’я дітей в часи війни (Пресслужба УФ «Благополуччя дітей») 19:19 Власна справа від 600 тисяч гривень: який готовий бізнес можна придбати у Вінниці photo_camera 18:45 «Його забрали. І доглядати матір — нікому». Як мобілізували єдиного сина хворої 81-річної жінки photo_camera 18:40 Рух до Молдови ускладнений. Прикордонники радять об’їжджати через Вінниччину 18:12 Яйця подорожчали, а картопля подешевшала: як змінилися ціни на продукти на Вінниччині за 2025 рік? 17:30 Метр за метром: як будується Вінниця під час війни. Досвід девелопера D121 (Новини компаній) 17:13 Бойовий медик з Калинівки отримав орден Данила Галицького 16:12 Величезний торт для тварин і щирі усмішки: Подільський зоопарк святкує 20-річчя play_circle_filled 15:08 На пішохідному переході в центрі Вінниці водій Toyota збив дівчину — момент потрапив на камери 14:55 Відбулося засідання чергової 75 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 14:18 Суд повернув громаді 180 гектарів землі у Жмеринському районі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up