Вінничани здобули «Педагогічний Оскар» на Всеукраїнському форумі

Вінничани здобули «Педагогічний Оскар» на Всеукраїнському форумі
В Києві відбувся перший Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних начальних закладів. Його організували профільне Міністерство, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді і Всеукраїнська асоціація педагогів-позашкільників «Фактор».

Вінницю на форумі представляв колектив молодих педагогів обласної станції юннатів (СЮН): практичний психолог закладу Інна Кушнір та керівники гуртків Олена Седіна і Оксана Іванькова. Очолювала делегацію керівник «Школи молодого педагога» при СЮН Світлана Павлюк.

В рамках форуму пройшов «Фестиваль дискусійних ідей». На ньому працювало чотири дискусійні майданчики. В одному з них свої наробки презентували представники СЮН. Вінничани показали інноваційні підходи до формування професійної компетентності педагога. Йшлося також про системну роботу з педагогічними кадрами.

– Ми також продемонстрували свій досвід на практиці. Зокрема, показали інтегроване заняття на тему квітництва. Його вели по черзі чотири педагоги. Практичний психолог зробила вступ і налаштувала на сприйняття теми. Один педагог виклала основну, теоретичну частину, другий – вчила на практиці вишивати квіточки, третій – зробила акцент на народознавстві, – розповіла Світлана Павлюк.

Журі високо оцінило досвід вінничан і присудило їм спеціальний приз – «Педагогічний Оскар» Всеукраїнського форуму.  

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Кушнір Інна
    дякуємо
  • Дарья
    Молодці, так тримати.
  • Кушнір Інна
  • Кушнір Інна
    На фото не працівники Вінницької обласної станції юних натуралістів!!!!!

    Велике прохання колективу змінити це фото!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Антициклон Frieda принесе суху погоду: у Вінниці буде без дощу та снігу 20:15 Рік змін і рішень: прогноз для знаків зодіаку на 2026 рік від вінницького нумеролога 19:56 БЦЖ новонародженим робитимуть по-новому: лікарка розкрила деталі 19:45 Кардіоцентр-довгобуд, нові трамваї, дивні ремонти: що змінилося у нашому місті за цей рік photo_camera Від читача 16:47 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. 19:19 На Вінниччині почали проводити концерти до новорічно-різдвяних свят 18:52 На Порика Skoda влетіла в Lincoln і перекинулася. Відео play_circle_filled 18:31 «Бензопили чути навіть удома». Чи законно ріжуть ліс у Прибузькому лісництві? photo_camera 18:04 Патронатна родина Тишкевичів прийняла семирічного хлопчика photo_camera 17:11 До рідної Вапнярки на щиті повертається Герой Руслан Чистан 16:30 Новорічний корпоратив 2026 у Вінниці. Де зустрітися з колегами і за скільки? (партнерський проєкт) 16:12 Вивіз чуже авто евакуатором і сховав: у Гайсині затримали 36-річного підозрюваного 15:09 Призначили двох нових суддів апеляційного адмінсуду. Хто вони? 14:17 Мітинги та петиції спрацювали: держреєстратору оголосили підозру через махінації з ЖК «Комфорт» photo_camera 13:13 З трамвайних колій до костелу. Як у Вінниці орган «помер», щоб зазвучати знову photo_camera 13:09 В Ладижині перевірили воду після витоку мазуту: поради для місцевих 12:21 «Відкрию газ і «чик» запальничкою» — у Козятині пенсіонерка з інвалідністю ледь не покінчила з життям 12:13 Куди поїхати на відпочинок взимку поруч із Вінницею: затишний простір з будиночками A-frame «PLESO» (Новини компаній) 11:57 «Різдвяний детектив» для дітей, коляда з «Леонтович-капелою» і шедеври Штрауса! ТОП подій грудня у філармонії 11:12 У Томашполі вигорів меблевий цех у понад півтисячі квадратів. Постраждала літня жінка play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up