Для звільнення території депо для нової партії, нещодавно кілька вагонів чеських трамваїв було перевезено на територію служби колії по вулиці Червоноармійській.
Тим часом у трамвайно-тролейбусному парку Житомира очікують на поповнення. Як заявив начальник трамвайно-тролейбусного управління Житомира Віктор Зубрицький, до кінця року буде закінчено оформлення відповідних документів і домовленостей і уже 2011 у місті з’являться нові тролейбуси і трамваї. Щоправда, техніка буде не одразу із заводу, а та, що уже використовувалась. Трамваї і тролейбуси, які мають задовільний технічний стан, продадуть Житомиру Вінниця та Київ.
- Щодня вулицями міста курсує понад 80 тролейбусів і 15-17 трамваїв, з нового року їх кількість має зрости, - тролейбусів на 40 штук, трамваїв - на п'ять, – говорить Віктор Зубрицький. - Оскільки ТТУ не в змозі купити техніку одразу із заводу, буде купувати поношену. Трамваї нам за зниженими цінами продасть Вінниця.
- Така ж ситуація і з тролейбусами: Києву до початку чемпіонату «Євро – 2012» дадуть 200 нових, нам столиця продасть 40 старих, кожен з яких коштуватиме від сімдесяти до дев’яноста тисяч гривень. Трамваї і тролейбуси, хоч і поношені будуть, але все ж кращі за ті, що нині експлуатуються в обласному центрі, – додає Віктор Зубрицький. - Щодня 180 тисяч пасажирів перевозить техніка, якій уже понад півстоліття.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер