“Майстер Шеф” у Вінниці зустрічали чізкейками та млинцями

“Майстер Шеф” у Вінниці зустрічали чізкейками та млинцями
Вже не вперше популярне розважальне шоу телеканалу “СТБ” розшукує кулінарні таланти у різних куточках України. 31 травня у прекастингу свої сили випробовували не лише дорослі, а й маленькі вінничани: цього року стартує новий проект “Майстер Шеф.Діти”.

Бажання здивувати своїми здібностями, любов до кулінарії та інтерес зібрав у палаці мистецтв “Зоря” більше сотні жителів міста та області. Близько першої години дня було зареєстровано 43 учасники смачної битви. Умови участі– досить прості. Для початку потрібно було зареєструватись на сайті або безпосередньо на місці проведення кастингу, захопивши із собою копію паспорта. Реєстратор надавав анкету, заносив учасника до списку та видавав номер. Щоб страви не псувались від спеки, чергу займали зранку. У підготовчій кімнаті вінничани завершували останні приготування та представляли свої кулінарні витвори спеціальній комісії.

Цьогоріч вирішили підкорювати ситними стравами: м’ясом, запеченою рибкою з лимоном, кисло-солодкими соусами, рулетами та тортами.

Аліна, 10 років:

- Про кастинг дізнались з інтернету разом з мамою. Люблю готувати, найбільше – вареники з різними начинками. Займаюсь бальними танцями, разом з партнером зайняли друге місце на обласних змаганнях. Також обожнюю малювати. На конкурсі дивуватиму смачним омлетом з начинкою.

Олександр, 25 років:

- Приїхав з Тульчинського району, вирішив випробувати свої сили. Готую давно, вважаю, що кожен має вміти дбати про себе. Найбільше полюбляю смажену картоплю. На кастинг приніс смачні млинці з лососем та вітчиною.

Аня, 25 років:

- Готувати люблю ще з дитинства. Скільки себе пам’ятаю – любила створювати оригінальні страви. Друзі та рідні найбільше люблять запечену качку у моєму виконанні. А суддів дивуватиму чізкейком з лимоном.

Юлія, 27 років:

-Працюю бухгалтером, але зараз знаходжусь в декреті. Готувати люблю, захоплююсь різноманітною випічкою та десертами. “Майстер Шеф” почала дивитись з другого сезону, цікава програма. А підкорюватиму шоколадно-мигдалевим тортом.

Денис, 29 років.

-Займаюсь будівництвом, кулінарія-приємне хобі. Готувати почав з 5 років. У мене немає фірмових страв чи рецептів, готую так, як відчуваю. Про кастинг дізнався з реклами по телеканалу. Спробую здивувати журі оригінальним салатом з оливками.

Протягом місяця представники телепрограми зателефонують щасливчикам, які потраплять на основний кастинг у Києві та отримають змогу зустрітися з легендарними суддями “Майстер Шеф”. А ми дізнаємось, хто з вінничан візьме участь у популярному телепроекті.

Цікаві факти:

- У 2015 стартує 5 сезон телешоу “Майстер Шеф” Україні,

- Судя проекту Ектор Хіменес Бравес завжди бере у мандри свій комплект із 58 ножів,

- У “Майстер Шеф. Діти” візьмуть участь діти від 8 до 12 років,

-Учасники шоу не мають працювати за спеціальністю шеф-кухаря,

- Переможець проекту отримує грошову винагороду та сертифікат на навчання у кращій кулінарній шкоі Парижу “Le Cordon Bleu”,

-Формат програми було розроблено ще у 1990 році у Великобританії,

-В одному з випусків лідер гурту “ВВ” приготував “французький торт навпаки”, рецепт якого зберіг ще з часу проживання у Франції.
 

Карина НГОМА,

(093)9619145


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Дарья
    Було б цікаво подивитись на проект “Майстер Шеф. Діти”, які страви можуть приготувати самотужки діти у віці від 8 до 12 років.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 26 січня по 2 лютого, які ви могли пропустити 19:46 У Вінниці зростає захворюваність на дитячі інфекції, зокрема вітрянку та скарлатину 18:33 Полковнику Геннадію Куцому з Вінниччини присвоїли звання Героя України 17:12 За січень у Вінницькій області добули понад десяток хижаків. Яку небезпеку несуть шакали Від читача 14:02 Ірина Лупащенко про синтез сценографії і живопису, творчість в умовах війни, та живописний проєкт «Нескорені» 16:08 «Тут я відчуваю себе щасливою» — переселенка відкрила в Дорошівці пекарню та створює райський сад photo_camera 15:46 У Вінниці підняли Олімпійський прапор на підтримку збірної України на Іграх в Італії photo_camera 15:03 Тріскучі морози до -28° і ожеледиця: якою буде погода на Вінниччині наступного тижня 14:30 У вінницьких трубах знайшли трьох єнотів: яких ще екзотичних тварин помічали на вулицях міста play_circle_filled photo_camera 13:25 Знижки, виплати, безкоштовний проїзд — які пільги доступні для багатодітних родин 12:35 «Винесли з під’їзду на руках»: у вінницькому ТЦК прокоментували інцидент за участі військових 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:48 На Замості пролунали постріли: поліція шукає стрілка, який цілив у ТЦК 11:13 «За 13 років він перевіз два мільйони пасажирів» — як у Вінниці оновлюють «Богдани» photo_camera 10:34 Упала у ванній і пролежала майже добу. На Замостянській рятували пенсіонерку 10:15 Сигарети й пальне зростуть у ціні — що чекати вінничанам 09:08 Від легенд Єрусалимки до вареників на Колодія: анонс екскурсій на лютий 08:08 Кого вітаємо і що святкуємо 1 лютого: історія, прикмети та заборони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up