Криза в Україні

Місто Оріхів, неподалік Запоріжжя, щодня обстрілюється російськими військами.  Керовані авіабомби, артилерія, ракети, дрони — все це знищило місто майже вщент.  Журналісти Вадим Павлов та Віталій Павловський побували в Оріхові. Розказуємо, чи є ще тут життя. 

«The Financial Times», The «Wall Street Journal», «The Times» і ще багато світових ЗМІ ось вже більше місяця говорять про Україну, засуджуючи росію.  Друзі нашої редакції 20minut.ua підготували огляд газет, які вийшли 30 березня з першими шпальтами про нашу війну. 

За ранковим зведенням від Генштабу ЗСУ, з початку доби противник проводив перегрупування військ та завдавав удару з повітря. Здійснював спроби висадки тактичних десантів. Широко застосовує диверсійно-розвідувальні групи для нападів на об’єкти цивільної та військової інфраструктури.

Генеральний штаб ЗСУ України повідомив оперативну інформацію станом на шосту годину ранку 28 лютого про російське вторгнення.

У Державній прикордонній службі України склали список підстав, що дозволяють чоловікам призовного віку виїхати за межі держави.

Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають протягом кількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал — «Увага всім». Що робити, почувши такий сигнал?

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що Чорнобильська зона та всі обʼєкти ЧАЕС перебувають під контролем російських військових.

У Вінницькій області відсьогодні, 24 лютого, з 22.00 до 7.00 діятиме комендантська година.

На тлі загострення військово-політичної ситуації в Україні важливо фільтрувати інформацію, яку отримуємо з інтернету. Також потрібно не піддаватися паніці та знати, як діяти у непередбаченій ситуації.

Події на окупованому Донбасі, зокрема заяви бойовиків про диверсії та евакуація цивільного населення, є «черговим витком гібридної війни» проти України. Про це йдеться у заяві Служби безпеки України.

keyboard_arrow_up