Вінничани теж приймають участь у тарифному майдані в Києві

Вінничани теж приймають участь у тарифному майдані в Києві
П’ятий день триває акція протесту на вулиці Грушевського під стінами Кабінету Міністрів в Києві. Мітингувальники назвали акцію “тарифним майданом” та кажуть, що не підуть доки влада не знизить тарифи на комунальні послуги для населення.

Мітингувальники вимагають позачергового засідання парламенту для зміни законодавства, яке дозволить зниження собівартості видобвування українського газу.І саме український газ віддати в коритсування людям, а не олігархам.

Як повідомляють деякі українські ЗМІ, “тарифний майдан” у Києві розростається. На площі люди з різних регіонів встановлюють намети.  Там вже навіть з’явилась польова  кухня.

Вінничани теж приймають участь в безстроковій акції.

- Народна рада майдану Вінниці на " тарифному майдані", - пише Віктор Малиновський над викладеним у ФБ відео. На відео вінничани на вулиці Грушевського співають український гімн.

 

 

Народна рада майдану Вінниці на " тарифному майдані "

Posted by Виктор Малиновский on 24 жовтня 2015 р.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Цікаво, наскільки протримається цей так званий "майдан" після виборів. Нинішня влада - це вам не зек з золотим батоном. Ніяких розгонів не буде. Самі розійдуться. Так досьогодні було, і буде.
  • Анонім
    Маняфантазии. Тарифы обоснованы. Не тарифы нужно понижать, а благосостояние граждан повышать.
    Олександр reply Анонім
    Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконним і нечинним з моменту прийняття постанову НКРЕКП від 26 лютого 2015 року № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню». Таке рішення було прийнято 8 вересня у справі № 826/6876/15. Його текст опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:40 Виграли Євро і Blackpool Dance Festival: підкорили найпрестижніший турнір з бальних танців photo_camera 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 27 квітня по 4 травня, які ви могли пропустити 20:11 Допомагати серцем: медсестра з Бершаді розповіла про свою роботу 19:26 Собака на прив'язі: коли це вважається нормою, а коли — порушенням закону Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 19:07 Від прибуткового дому до навчальних закладів: історія триповерхової будівлі на розі у Вінниці photo_camera 18:04 Кишкові інфекції наступають. Як не захворіти через їжу? 17:19 Трипільці й давні поселення — на Вінниччині з’явилися нові пам’ятки 16:45 Родимка злоякісна чи ні: проста інструкція, як перевірити себе вдома 16:07 Маленькі сурикати і страусенята — у вінницькому зоопарку з'явилося поповнення photo_camera 15:11 Іграшка може бути небезпечною. Що важливо перевірити перед покупкою 14:41 Ромчику подарували квартиру. Хлопчик, який вижив після удару РФ по Вінниці, розповів про мрії та плани 14:11 Кліщі прокинулися майже всі одночасно — у регіоні фіксують випадки хвороби Лайма photo_camera 13:05 Перевищив термін: на Вінниччині виявили іноземця-порушника 12:31 Горів дитячий атракціон у Вінниці та ще 18 об’єктів в області photo_camera 12:17 «Для мене ніхто не зробив стільки кроків»: Марина Боржемська насолоджується новими стосунками photo_camera 11:04 Медик-ветеран із Теплицької громади знову рятує людей 10:46 Мікроавтобус протаранив магазин, в іншій ДТП загинув водій photo_camera 10:01 Патронатна родина прийняла хлопчика: у Вінниці дитину тимчасово влаштували в сім’ю 09:06 Жили в родинах і навчались у гімназіях: як вінницькі школярі їздили до Німеччини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up