За добу троє людей, постраждалих у ДТП, потрапили до лікарень

За добу троє людей, постраждалих у ДТП, потрапили до лікарень
На Вінниччині минулої доби у автопригодах постраждали двоє водіїв та пасажир. Усі вони наразі у лікарні.

Вчора, 27 січня о 15:00 годині на об’їзній дорозі міста Вінниці поблизу села Зарванці 52-річний водій «IVECO» намагався уникнути зіткнення з автомобілем, який рухався попереду. Щоб не сталося зіткнення, водій виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із «Mercedess-Benc».

У ДТП сильно постраждав водій «IVECO». Чоловіка з тілесними ушкодженнями медики доставили до лікарні.

Цього ж дня близько 20:00 двоє людей травмувалося у ДТП у Барському районі.

Відео дня

-  На автодорозі м. Бар – с. Бар, 41-річний житель місцевий житель за кермом «ВАЗ», не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з деревом, - кажуть у відділі комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

Водія та його 48-річну пасажирку з тілесними ушкодження швидка госпіталізувала до Барської районної лікарні.

У поліції кажуть, що потерпілі на момент аварії перебували у стані алкогольного сп’яніння.

За фактами дорожньо-транспортних пригод правоохоронці відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 286 КК України.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:08 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 20 жовтня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 жовтня, які ви могли пропустити 20:32 Вінницькі патрульні оформили 888 «п'яних» протоколів та зібрали 26 мільйонів штрафів 20:20 На Вінниччині ввели обмеження електрики: кого торкнуться відключення світла Від читача 08:51 Жах у білому халаті: Як "Oxford Medical" перетворив вагітність на трагедію та інвалідність 20:11 Минуло три роки з дня загибелі Героя Романа Бурана з Потоків 19:14 Вінниччину огорнуть найхолодніші дні. Чи чекати ще потепління? 18:45 Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ» йде на осінньо-зимову перерву зі стовідсотковим результатом 18:32 Вінницька психлікарня. Дізнайтесь секрети підземель, трагедії війни та міфи play_circle_filled 17:45 За «продаж» групи інвалідності судили директора медцентру 16:56 Не було й 22 роки: Гніванська громада згадує кулеметника Владислава Ліпніцького 16:09 Зв'язок зник у липні 2024-го: Михайлівка отримала підтвердження загибелі сержанта Сірка 15:32 Вінницький «Сапфір» здобув путівку до другого попереднього етапу Кубка України 15:28 Вінницька Єрусалимка «ожила». Запустили імерсивну аудіовиставу «Слідами хасидського хлопчика» photo_camera 15:18 Молитовний будинок став спортивним центром. Історія синагоги Райхера photo_camera 15:01 Холодні квартири та обігрівачі: що варто знати вінничанам, щоб не спалити оселю 14:34 Співачка ЕФА про кліп «Дощ», натхнення Вінницею і співпрацю з Олегом Збаращуком, що розпочалась з TikTok play_circle_filled photo_camera 14:02 У Комарові чоловік підпалив себе та сина: обох госпіталізували photo_camera 13:13 Гайсинщина попрощалася з воїнами Юрієм Притулою та Віталієм Ткачуком photo_camera 12:16 Авіація Сил оборони вдарила по восьми районах скупчення ворога photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up