Прикраси з натурального каміння лікують і захищають від нещасть

Прикраси з натурального каміння лікують і захищають від нещасть
Весною хочеться мати вигляд на всі сто. Для цього потрібні не тільки нова зачіска, модна сукня і приголомшливі туфлі. Гарне намисто ще нікому не заважало. Особливо, якщо воно з напівдорогоцінного каміння. Воно може бути не тільки прикрасою, але й оберегом, що приносить своєму власнику удачу і захищає від нещасть.

У Вінниці багато місць, де можна придбати гарні "камінні прикраси" і вони користуються неабиякою популярністю у модниць. Найчастіше купують прикраси за знаком зодіаку. У продавців, зазвичай, є таблиця, де вказано, який камінчик має найкраще підходити людині відповідного знаку. Пропонують і переглянути книги, щоб підібрати потрібний камінь. Адже, як відомо, одне й те ж каміння комусь ідеально підходить, а когось мучить. Та деякі покупці не зважають на астрологічні рекомендації і купують те, що сподобалося. Олена Даришина вибирає у магазині каблучку.
- Я купую тільки те, до чого у мене лежить душа і не звертаю уваги на гороскопи. Якщо мені щось сподобалося, отже воно мені й ідеально підійде, - каже Олена.
Продавець Інна Мельник з власного досвіду знає, що часто люди, які підбирають прикраси за уподобаннями, вибирають саме той камінь, який підходить їм за гороскопом.
- Коли покупець просто купує камінь, який йому сподобався, я іноді все-таки запитую, під яким знаком зодіаку він народився. Майже завжди людина інтуїтивно вибирає той камінь, який їй підходить, - ділиться враженнями Інна.
 Загальновідомо, що каміння мають ще й лікувальну властивість.
- Головний біль знімає намисто з гірського кришталю, - каже продавець Майя Станіславівна, - цю його властивість перевіряла неодноразово на собі.
У відділах прикрас кажуть, що якоїсь моди на вироби з каміння немає. Але навесні частіше купують яскраві самоцвіти. Часто до намиста підбирають сережки, браслети та каблучки. Коштують вироби з натурального каменю від 15 до 250 гривень. Найдешевші невеличкі низочки з авантюру, бірюзи, коралів. Найдорожче – довге намисто, у якому поєднані перли з агатом. Браслет до намиста обійдеться у 20-40 гривень, сережки – 20-25 грн, каблучка 25 гривень. Якщо ж не хочете обвішуватися камінцями, можна придбати підвіску з одним камінчиком за 10 гривень. Сережки та каблучки виготовлені з мельхіору і покриті сріблом, тому ніяких алергічних проблем не повинно бути. Але вироби з каміння зазвичай важкі, тому сережки з «виноградним гроном» із камінців може не дуже сподобатися вашим вухам. Але краса потребує жертв. І для цього можна трохи потерпіти вантаж на вухах.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:15 Сорок років після вибуху на ЧАЕС. У Вінниці провели мітинг-реквієм на честь ліквідаторів photo_camera 11:42 Негода на Вінниччині валить дерева та зносить зупинки. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 Живлення відновили та почали наповнювати систему — коли у вінничан з'явиться вода 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up