Спалахів групового грипу на Вінниччині минулого тижня не зареєстрували

Спалахів групового грипу на Вінниччині минулого тижня не зареєстрували
Упродовж минулого тижня спалахів та групових випадків захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Вінницькій області не зареєстрували.

Про це інформує Головне управління Держсанепідслужби у Вінницькій області.

Відповідно до щоденного моніторингу епідемічної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, упродовж тижня, а саме 19 по 23 жовтня, в області за медичною допомогою звернулось 7027 осіб, з яких 4765 дітей (68%). До лікарні потрапило 253 людини, 205 з них - дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

До того ж, у ході здійснення держсанепіднагляду спеціалісти провели 29 перевірок суб’єктів господарювання, порушення зафіксували на 4 об’єктах. За результатами перевірок склали 9 приписів з пропозиціями про усунення порушень вимог санітарного законодавства.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:44 Хор, що завжди дивує! «Леонтович-капела» 24 жовтня вразить хітами Адель, Bon Jovi і Леді Гаги play_circle_filled photo_camera 21:00 Сергій Вітковський із Чернівецької громади отримав державні нагороди за мужність 20:24 Вінницька «Нива» приймає дублерів житомирського «Полісся» 20:04 Іванівська громада відновила права на гідроспоруду, яку продали ще у 2007 році Від читача 11:56 Акліматизація ВПО у Вінниці: Підтримка влади та громади 19:34 Понад 146 тисяч постанов виписали вінничанам за два роки: скільки коштує порушення ПДР містянам? 19:02 Біля облради звужують пішохідний перехід з вимогами доступності photo_camera 18:05 «Гай гуде 2025»: у Гайвороні влаштовують залізничну подорож у часі для всієї родини 17:10 Рецидивіст з-під варти організував онлайн-аферу: вирок суду 16:04 У Козятині спіймали 20-річного чоловіка, який пробрався до чужого будинку 15:05 «Це сумашедші втрати»: чому два цукрозаводи області зупиняли роботу? 13:56 До України повернули тіла тисячі полеглих воїнів 13:31 Є питання. Як отримати гроші на ремонт чи відбудову житла за програмою єВідновлення? play_circle_filled 12:42 Біля Райгорода зіткнулися дві вантажівки. Травми отримав 19-річний пасажир 12:04 Цієї зими тарифи на електроенергію не піднімуть — рішення Кабміну 11:07 У Хмільницькому районі під час пожежі загинув 50-річний чоловік 10:21 Аварія поблизу центрального мосту: водій Chery не пропустив BMW play_circle_filled 10:02 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 23 жовтня 10:00 "Молодь НЕ поза політикою": як представники місцевого самоврядування навчали молодь впливати на рішення у громадах (Пресслужба ГО "Політичний центр" 09:06 Хмільницька громада проведе в останню путь захисника Володимира Науменка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up