Самая красивая студентка – из Винницы

Самая красивая студентка – из Винницы
Ксения Санина, студентка винницкого педуниверситета, стала самой красивой девушкой Международного молодежного фестиваля «Студенческая республика-2010».

Уже двенадцатый год продвинутая студенческая братия со всей Украины собирается вместе. Поселок Заозерное, возле Евпатории, на короткое время становится маленьким государством. Со своим правительством, валютой и естественно - выборами. Чуть ли не главной избирательной кампанией этого лета в «Студреспублике» стали выборы первой красавицы.


Винницкую область на этом конкурсе представляла студентка педуниверситета очаровательная Ксения Санина. Конкуренцию ей составили студенческие "первые леди" 14 регионов Украины. Большинство девушек являются неоднократными участницами региональных и всеукраинских конкурсов красоты и модельных показов.
Прошла такую школу и Ксения. Меньше двух месяцев назад она победила в конкурсе красоты областного этапа молодежного мультифестиваля „Студенческая республика”, который проходил в лагере «Маяк» на территория села Селище, Литинского района. Самой красивой винницкой студенткой ее признало жюри, в составе которого были Мисс Винница-2009 Ольга Безпалько, Первая студенческая леди-2009 и Мисс Винница-2008 Лилия Полищук.


И вот теперь - снова корона! На сей раз главная. Своей оригинальностью и нестандартным подходом во время конкурсных выходов в национальном костюме, купальнике, вечернем платье Ксения покорила всех и каждого. И как следствие - да здравствует Первая леди-2010.
- Ксения Санина была отмечена судейским жюри не только благодаря своим природным данным, но и тому, что она выделялась среди других своей яркой индивидуальностью, - говорит соорганизатор винницкого областного этапа «Студреспублики» Андрей Кавунец.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    да) очень *красивая*
  • Anonymous
    молодец)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:14 Вінницькі школярі підготували тисячу великодніх кошиків для Захисників, які проходять реабілітацію в медзакладах photo_camera 08:05 Сьогодні вітайте Миколу та Юхима. Історія, традиції, заборони 11 квітня 21:16 Під час «Великодніх передзвонів» згадували, як відзначають свято в різних країнах 21:00 Чи є загроза з Придністров’я? Зеленський відреагував на заяви про «буферну зону» Від читача 16:35 Вантажні перевезення по Україні та світу 20:25 «Ми втратили все»: про життя родин ВПО, які залишились без дому (соціальна реклама) 20:04 Бруд, злива та 20 кілограмів спорядження: як нацгвардійці штурмували п’єдестал під час екстремального кросу 19:05 Заморозки та дощ із мокрим снігом — якою буде погода на Великодні вихідні 11–12 квітня 18:42 Деревина, якої «не мало бути», та погоня в лісі: що сталося в Іллінецькому лісництві? photo_camera 18:30 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:18 На дерева та кущі витратять майже 30 мільйонів. Що варто знати про озеленення Вінниці photo_camera 17:53 Як зробити крашанки в стилі еко? П'ять простих способів з того, що є в холодильнику 16:48 Довічне за зруйноване дитинство: засудили ґвалтівника, який познущався з дев'ятирічної дитини 16:05 Вінниця, квітень і великі плани. Як ротарійці готуються до нового робочого року (партнерський проєкт) 15:33 Ями латають. На Вінниччині вже відновили понад 100 тисяч квадратів дороги 14:22 Засудили російського пропагандиста, який закликав до повного знищення України та її населення 13:13 Оглянути Вінницю на всі 360 градусів. Є три віртуальні екскурсії photo_camera 13:02 Ледь не втонув у крижаній воді: затримали харків’янина, який намагався вплав перетнути Дністер 11:54 Через сильний набряк пальця вінничанка не змогла зняти обручку — допомагали рятувальники 11:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up