Вінницькі таксисти: Ціни не піднімаємо, поки тримаємось

Вінницькі таксисти: Ціни не піднімаємо, поки тримаємось
Чи подорожчає таксі у Вінниці? Саме з таким питання журналіст "20 хвилин" телефонував до провідних автопарків міста та дізнавався інформацію.

Поки таксисти тримають ту ціну, яка була раніше, хоча не приховують, що починають йти собі в збиток.

- Наразі ціна залишається сталою. Проте подорожчання назріває. Розумієте, курс долара росте, пальне дорожчає і запчастини. Сказати коли саме воно буде - важко, - відповіли у "Вимпелі".

У "Просто-таксі" відповіли, що поки тримаються, а далі буде видно.

Нагадаємо, що вартість палива у лютому підскочила на 9 гривень.   Наразі ціни на бензин продовжують рости. За даними сайту "КорреспонденТ", станом на 25 лютого, бензин А-92 (22,58 гривні за літр) і А-95 (22,89 гривні за літр) виріс на 1,31 гривню, а ДТ (22,87 гривні за літр) виріс на 1,31 гривню. Преміальні марки "п'ятого" (24,13 гривні за літр) зросли на 1,36 гривню.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Дарья
    Біда за бідою.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години без електроенергії 20:09 Понад 14 літрів крові для лікарень здали соцпрацівники Вінниці 19:50 Вінниця, Бар, Жмеринка… Чому та коли наші міста отримали свої назви? Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 19:04 Попри важкі опіки та ампутації воїн Саша знову вчиться ходити 18:12 Мережа невеликих торгових точок має відшкодувати майже 800 тисяч гривень за крадене світло photo_camera 17:47 Негода суне до Вінниці: синоптики попередили про різку зміну погоди 17:25 Військовий облік на підприємствах — 2026: нові зміни та вимоги пояснює адвокат 16:54 Спалене листя обійшлося жителю Джурина у 3060 гривень штрафу photo_camera 16:03 Три позашляховики поїхали на передову до вінницьких захисників photo_camera 15:29 Біля 34-ї школи автівка збила школярку: що відомо 15:04 Кінотеатр імені Коцюбинського стане музеєм сучасного мистецтва. З чого почнеться перетворення? 14:18 Премій на 400 тисяч гривень виписав собі керівник вінницької колонії 14:09 Майже триста тисяч гостей за рік: як Вінниця заробляє на туризмі під час війни photo_camera 13:44 Треба заборонити телефони на уроках? У Раді пропонують зміни до освіти 13:34 У Турбові вогонь ледь не перекинувся на сусідський дім через палаючий гараж photo_camera 13:17 Жити «тимчасово» роками: що насправді відчувають переселенці, які втратили дім (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:13 Масований удар по Україні: за добу ворог запустив майже 10 тисяч дронів photo_camera 12:56 «По чому яйця?» Дізналися ціни на вінницьких ринках перед Великоднем play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up