Жмеринка

У центрі Жмеринки на Алеї Слави полеглих Героїв і на кладовищі крадуть квіти, залишені у пам’ять про полеглих на війні земляків. Чому поліція і прокуратура не вважають це криміналом? Що кажуть рідні тих, хто загинув на війні?

У Жмеринці 12-річного хлопчика покусали три собаки. Чому господар нічого не робив, щоб зупинити тварин і в які наслідки це вилилося для дитини? Дізналися деталі цієї історії.

На центральній площі Жмеринки до загальноміського випускного уквітчали нову клумбу у вигляді українського герба.

Кожен учасник стартував з думкою про того захисника, якого він знав особисто. Зворушливий захід жмеринчан заслуговує на поширення в інших населених пунктах нашої області.

П’ять годин знадобилося поліції Жмеринки, щоб розшукати 14-річного хлопчика. Про зникнення дитини треба повідомляти негайно, наголошують поліцейські.

У понад десяти селах Жмеринської громади у пасічників загинули бджоли. Бджолярі втратили від 30 до 60 відсотків медоносних комах. Яка причина і чому не всі пасічники подали письмові скарги на втрату бджолиних сімей?

Несправедливим вважає розподіл коштів за загибель на війні згорьована жінка. Жителька Жмеринки самотужки виховувала сина, колишній чоловік не платив аліментів. Після того, як син загинув на війні, біологічний батько з’явився отримати компенсацію. Адвокати кажуть, що він має на це право.

 У Жмеринці 12 січня в останню путь проводжали 37-річного залізничника Павла Столярова, а в Браїлові прощалися із 49-річним Олександром Волосом. Громада стояла на колінах з прапорами та вигукувала «Слава Героям!».

У Новорічну ніч двоє вимушених переселенок у Жмеринці народили хлопчиків. У Юлії з Херсона і Галини з Харкова це вже другі синочки. Загалом у 2022 році у Жмеринці народилося 299 хлопчиків і дівчаток.

Вчора, 17 грудня, Жмеринська громада провела в останню путь полеглого за Україну, її незалежність та життя українців у вільній країні Олександра Балюка.  Місцеві мешканці утворили «живий коридор», квітами встелили дорогу та в знак шани всі стали на коліна.

keyboard_arrow_up