Діти Бронюка мультик «Зоотрополіс» назвали "страшним"

Діти Бронюка  мультик «Зоотрополіс» назвали "страшним"
Допрем’рний показ нового мультфільму “Зоотрополіс” виробництва Disney, відбувся 15 березня в київському кінотетарі “Оскар”. Від учора, 17 березня”, мультик, в якому слона озвучує Віктор Бронюк, показують у вінницьких кінотеатрах.

На сторінці у Фейсбук групи “ТІК” розказують, що у мультфільмі «Зоотрополіс» Віктор Бронюк так вміло «замаскувався» під слона, що голос тата діти так і не пізнали.

Сам Віктор жартома розповідає, що він цілий місяць жив серед слонів і вивчав всі особливості слонячої мови.

- А якщо серйозно, то мультфільм вийшов чудовим - веселим, цікавим, динамічним і повчальним одночасно. Сам вперше вчора його побачив, адже під час озвучування бачив лише епізоди за участю свого героя - слона Джамбо, - говорить вінничанин.

Відео дня

До речі, на допрем’єрний показ запросили й дітей Віктора Бронюка. Доньці Єві напередодні виповнилося 7 років, тож вона отримала додатковий подарунок на День Народження.

- Антураж прем’єри моїй дочці і сину дуже сподобався: аквагрим,аніматори, смачні тістечка, святкова атмосфера і змога приміряти вуха головних героїв - Лиса і Кролиці, які всім видавали на вході. А от сам мультик Єва і Даня назвали «страшним», - ділиться Віктор Бронюк.

За словами співака, в  «Зоотрополісу» чимало спецефектів  3D, та сюжет мультфільму, на думку Бронюка розрахований на старших дітей.

- В мультфільмі підіймається багато актуальних проблем, які в житті не всі дорослі у змозі осягнути. У «Зоотрополісі» чудово висвітлене питання толерантності і расової та соціальної дискримінації. Питання глобальні, але, вважаю, їх дійсно варто починати обговорювати з дітьми якомога раніше. Дітей не можна сховати у футляр від усіх бід цього світу, тому краще подавати правду про наш світ такою, якою вона є. І мультфільм, у якому поруч з розвагами і веселощами говориться про серйозне, для цього чудовий інструмент, - зазначає Віктор.

Нагадаємо, у мультфільмі «Зоотрополіс» лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк озвучив слона Джамбо. Показ мультфільму у всіх кінотеатрах країни розпочався вчора, 17 березня.

У Вінниці мультик демонструють в кінотеатрі “Коцюбинського”. Початок сеансів 10-30, 13-00, 15-30, 17-00, 20-00


 

Коментарі (2)
  • Анонім
    Хто такий Бронюк?
    Дарья reply Анонім
    Як можна не знати Віктора Бронюка, це відомий співак.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Живий коридор для Героя: у Вінниці проведуть до місця вічного спочинку Петра Назарука 20:05 «Терапія мистецтвом»: у театрі Садовського стартував проєкт для людей, яких змінила війна 19:05 В Тростянецькій громаді провели в останню путь Михайла Корнієнка, який загинув на Дніпропетровщині photo_camera 18:35 Чому вінничани йдуть до психолога у 2025 році та які ціни на консультації? Ми дізналися Від читача 16:07 Під контролем ворога: як на тимчасово окупованих територіях порушують права українців 18:18 Скільки коштує проїзд у Вінниці та сусідніх обласних центрах. Порівнюємо 18:07 Нові правила оформлення відстрочок у листопаді: ключові зміни коментує адвокат 17:42 Староста Стадницького округу Юлія Давидюк пішла з посади. Кому передали обов’язки? photo_camera 16:48 «Купив» дитину за криптовалюту: на кордоні з Молдовою викрили «багатодітного» батька 16:06 Зі ставка у Томашпільській громаді дістали тіло 68-річного чоловіка 15:25 Ґвалтував двох малолітніх сестер і створював порнографію: у Вінниці засудили таксиста 15:02 Фільм «Ромчик» за участю Романа Олексіва отримав спеціальну відзнаку на кінофестивалі «Молодість» play_circle_filled 14:14 Поїздом від Ужгорода до Запоріжжя за нуль гривень: що відомо про «УЗ-3000» 13:08 Шість років тюрми: на Вінниччині залишили без змін вирок водієві, який п’яним збив людину та втік 12:04 «Аркаша став п’ятою жертвою за півтора місяця». Волонтери домагаються реакції лікарні Пирогова play_circle_filled 11:25 Хочеш сісти за кермо вже цієї осені? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 11:02 Трагедія на дорозі біля Сокиринець: загинула 43-річна пасажирка мікроавтобуса 10:07 Судитимуть чоловіка, який за 12 тисяч гривень організував «втечу» за кордон 09:44 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 5 листопада 09:10 З крісла колісного за кермо: як Дар’я Мудрик опановує курс у першій вінницькій безбар’єрній автошколі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up