Євромайдан у Вінниці. День сьомий. Студентський.

Вінничани продовжуть мітингувати на площі Театральній. На цей раз до мітингу приєдналась велика кількість студентів.
Євромайдан у Вінниці. День сьомий. Студентський.

27 листопада проходить всеукраїнський студентський страйк, в підтримку Євроінтеграції України. Студенти навчальних закладів Вінниці не залишились осторонь. Кілька сотень молодих людей зібрались на Театральній площі. Студенти скандували та співали патріотичні пісні, а трохи пізніше вирушили ходою по місту, по дорозі заходячи до навчальних закладів та закликаючи молодь приєднатись до акції.

- Здебільшого наші викладачі нас підримують, але не активно, - каже студент технічного університету Олексій, - і їх можна зрозуміти. На викладачів «тиснути» легше, вони можуть запросто втратити роботу. А ми, студенти, активно відстоюємо свою думку.

{photo_gallery id=1895|}

О 17:00 люди знову зібрались на Театральній, щоправда в меншій кількості ніж вдень. Партійні намети зникли, залишився лише намет для збору підписів. Під час мітингу активісти партії «Удар» привезли казани з чаєм та пригощали усіх бажаючих. Також в ході мітингу до вінничан приєднались учасники гурту «Очеретяний кіт», що організували музичний супровід данного заходу.

{photo_gallery id=1896|}

Читайте також:
Вінницькі студенти страйкують в підтримку Євроінтеграції
Євромайдан у Вінниці. День шостий
Євромайдан у Вінниці. Фоторепортаж + відео
СУБ’ЄКТИВНО. Європауза: «війна світів»
Фоторепортаж з мітингу «на Парижі» у Вінниці
ПЕТРОВИЧ: Мы – европейцы! Ур-р-ра-а-а!!!

Коментарі (40)
 • Anonymous

  Это новая франшиза устройства страны от Россия Империал & К' .
 • Anonymous

  Я имел в виду идею, что люди хотели лучшего будущего для себя и своих детей (по крайней мере так казалось), а не идею сделать из дебильноватого боксера с отбитыми мозгами политика вселенского масштаба. Боксерам надо заботиться о том чтобы отбитый межушной ганглий не дал сбой и они не превратились в трясущийся овощ, а не о будущем чужой страны. Под "говном заполитизировали" подразумевались как раз разворачивание пертийных флагов свободными и ударенными батькивщинами.
 • Anonymous

  http://euromaidan.at.ua/ дивіться прямі трансляції з майдану
 • Anonymous

  Это неудивительно... Он же у своего маленького, но корыта... А корытце могут отнять - Табачник своего не упустит...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up