Рейтинг туристичних міст України за вартістю готелів

Дізнайтеся, в якому місті України найдоступніші готелі, а куди слід готувати товстий гаманець.
Рейтинг туристичних міст України за вартістю готелів

Левова частка витрат під час подорожі завжди випадає на житло. Hotels24.ua порівняв вартість готелів на різних туристичних курортах України.

1. Карпати

КарпатиНайдешевший відпочинок в Україні цього літа пропонують курорти Карпат. Гарний двомісний “стандарт” тут обійдеться в 200-250 грн, а за 400-600 грн можна зняти двокімнатний “люкс” з новеньким ремонтом, меблями та технікою. Для економ-відпочинку тут можна знайти номер на двох за 150 грн.

2. Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський На другому місці рейтину — Кам'янець-Подільський. За номер категорії “стандарт” тут просять 250 грн, за “люкс” — 600 грн. Недорогий “економ” на двох можна зняти за 180 грн.

3. Львів

ЛьвівТретю сходинку займає культурна столиця України — Львів. Ціни на “стандарти” тут від 300 грн, за “люкс” треба буде заплатити близько 700 грн. А найдешевший відпочинок пропонують безліч місцевих хостелів: від 65 грн за місце.

4. Бердянськ и Коблево

Не залежно від того, куди ви відправитеся: на Азовське узбережжя Бердянська чи Чорноморське — Коблева, готуйте 350 грн за “стандарт”, 700-800 грн за “люкс”. Також обидва курорти пропонують варіанти економ-житла: кімнати в маленьких дерев'яних будиночках з мінімумом меблів і без зручностей обійдуться в 150 грн за двох.

5. Київ

КиївСтолиця запрошує туристів в “стандарти” по 400 грн, “люкси” — від 700 грн, в хостелах одне спальне місце обійдеться від 60 грн. До речі, порівняно з минулом роком, вартість готелів Києва майже не змінилася.

6. Затока

Затока

За стандарт тут треба буде заплатити від 450 грн, за люкс — 800 грн. Ціни порівняно з минулим роком в Затоці виросли в півтора-два рази. Але можна знайти і дешевші варіанти: кімнати в маленький дерев'яних будиночках з рядянських часів (без зручностей, з мінімумом меблів) здаються по 160 грн.

7. Одеса

Замикає рейтинг Одеса, де номер-“стандарт” обійдеться в середньому в 500 грн за добу, за “люкс” треба буде віддати близько 1000 грн. Бюджетне житло пропонують місцеві хостели, де 100 грн — вартість місця в загальному номері. Також тут можна знайти недорогі двомісні номери без зручностей - від 300 грн.

 

ОдесаА для тих хто хоче відпочити з шиком в Одесі є VIP-готелі на березі моря, з басейнами на даху, європейським севісом і всіма зручностями. Ціни на такі номери від 3000 грн  до 15000 грн.

 

Коментарі (1)

Ви не авторизовані

  • Дарья

    Чудова стаття, але шкода, що її не написали раніше ще на початку літа коли народ тільки планував куди краще поїхати.
  • Торонтуй

    Коментар видалено...