Рейтинг туристичних міст України за вартістю готелів

Дізнайтеся, в якому місті України найдоступніші готелі, а куди слід готувати товстий гаманець.
...

Левова частка витрат під час подорожі завжди випадає на житло. Hotels24.ua порівняв вартість готелів на різних туристичних курортах України.

1. Карпати

КарпатиНайдешевший відпочинок в Україні цього літа пропонують курорти Карпат. Гарний двомісний “стандарт” тут обійдеться в 200-250 грн, а за 400-600 грн можна зняти двокімнатний “люкс” з новеньким ремонтом, меблями та технікою. Для економ-відпочинку тут можна знайти номер на двох за 150 грн.

2. Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський На другому місці рейтину — Кам'янець-Подільський. За номер категорії “стандарт” тут просять 250 грн, за “люкс” — 600 грн. Недорогий “економ” на двох можна зняти за 180 грн.

3. Львів

ЛьвівТретю сходинку займає культурна столиця України — Львів. Ціни на “стандарти” тут від 300 грн, за “люкс” треба буде заплатити близько 700 грн. А найдешевший відпочинок пропонують безліч місцевих хостелів: від 65 грн за місце.

4. Бердянськ и Коблево

Не залежно від того, куди ви відправитеся: на Азовське узбережжя Бердянська чи Чорноморське — Коблева, готуйте 350 грн за “стандарт”, 700-800 грн за “люкс”. Також обидва курорти пропонують варіанти економ-житла: кімнати в маленьких дерев'яних будиночках з мінімумом меблів і без зручностей обійдуться в 150 грн за двох.

5. Київ

КиївСтолиця запрошує туристів в “стандарти” по 400 грн, “люкси” — від 700 грн, в хостелах одне спальне місце обійдеться від 60 грн. До речі, порівняно з минулом роком, вартість готелів Києва майже не змінилася.

6. Затока

Затока

За стандарт тут треба буде заплатити від 450 грн, за люкс — 800 грн. Ціни порівняно з минулим роком в Затоці виросли в півтора-два рази. Але можна знайти і дешевші варіанти: кімнати в маленький дерев'яних будиночках з рядянських часів (без зручностей, з мінімумом меблів) здаються по 160 грн.

7. Одеса

Замикає рейтинг Одеса, де номер-“стандарт” обійдеться в середньому в 500 грн за добу, за “люкс” треба буде віддати близько 1000 грн. Бюджетне житло пропонують місцеві хостели, де 100 грн — вартість місця в загальному номері. Також тут можна знайти недорогі двомісні номери без зручностей - від 300 грн.

 

ОдесаА для тих хто хоче відпочити з шиком в Одесі є VIP-готелі на березі моря, з басейнами на даху, європейським севісом і всіма зручностями. Ціни на такі номери від 3000 грн  до 15000 грн.

 

Коментарі (1)

Анонім

Ви не авторизовані

  • Дарья

    Чудова стаття, але шкода, що її не написали раніше ще на початку літа коли народ тільки планував куди краще поїхати.
  • Торонтуй

    Коментар видалено...
Новини за темою