Hotels24.ua запустив мобільну версію сайту

Національний сервіс бронювання готелів Hotels24.ua представив мобільну версію сайту.
Hotels24.ua запустив мобільну версію сайту

Мобільна версія сайту Hotels24.ua стала доступною для користувачів з 27-го липня. Тепер забронювати номер в будь-якому готелі України можна всього в кілька кліків зі свого мобільного девайса.

Користувачі вже встигли відзначити зручний інтерфейс і сенсорну навігацію, а також високу швидкість завантаження мобільного сайту. Бронювати готелі зручно навіть через інтернет операторів мобільного зв'язку. Близько 5000 відвідувачів щодня вже користуються мобільним Hotels24.ua. Бронюють найчастіше готелі на морському узбережжі, також популярністю користується літній відпочинок в Карпатах.

Для того, щоб завантажити мобільну версію сайту, в адресному рядку браузера на телефоні потрібно ввести адресу hotels24.ua — перехід на мобільну версію m.hotels24.ua відбудеться автоматично. Вона містить інформацію і функціонал, що ідентичні повної версії сайту компанії. Повна база готелів, відгуки попередніх гостей, фото номерів, знижки на проживання, можливість забронювати миттєво або через оператора — все це доступно тепер і з телефону.

"Мобільна версія сайту Hotels24.ua — цілком логічний крок назустріч нашим клієнтам, покликаний максимально спростити і прискорити бронювання готелей України в будь-який час і в будь-якому місці", — зазначив Ігор Громада, керівник відділу маркетингу Hotels24.ua.

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані