Яка роль амортизатора для багажника і як його замінити? (Новини компаній)

Яка роль амортизатора для багажника і як його замінити? (Новини компаній)

Автомобіль для водія – не просто засіб для пересування, а й велика любов, про яку потрібно піклуватись. Якщо уважно слідкувати і доглядати авто, тоді точно вдасться довго і легко, із задоволенням ним користуватись.

Автомобілі останнім часом стають все більш комфортними та надійними, проте крім цих факторів потрібно звертати належну увагу на зручність експлуатації. Тож звертати увагу потрібно і на амортизатор кришки багажника, і на інші, здавалось би, незначні деталі.

Навіщо амортизатори в сучасних авто?

Перш за все, потрібно розуміти функцію цього елемента, щоб надалі вести мову про його важливість. Отож, ці деталі є тонкими і відносно довгими поршнями. Працюють вони на стиск і розтяг. По суті, цей елемент можна прирівняти до ручного велосипедного насоса. Будь-який власник сучасного автомобіля точно бачить амортизатор щодня.

Тож, спробуймо перечислити усі функції цієї деталі:

  • Безпечність, зручність і, звісно ж, плавність роботи;
  • Безударна фіксація, або ж, зменшення швидкості при відкриванні у верхній точці;
  • Уникнення при закритті та відкритті ударів;
  • Фіксація при відкритті у верхній точці;
  • Продовження роботи замка, ущільнювача та бать ох інших елементів у кузові.

Особливості вибору і встановлення амортизаторів

Вибір мав би бути дуже простим та зрозумілим, адже необхідно купляти той амортизатор, що є точним аналогом, і створений безпосередньо для вашої марки та моделі.

Якісь експерименти можуть мати погані наслідки і ви просто викинете гроші на вітер. Навіть якщо різниця між моделями становитиме лише сантиметр, то багажник чи капот або ж погано зачинятимуться, або ж взагалі не рухатимуться.

Звісно, монтувати цю деталь потрібно вміти, але це не так вже й важко. Спробуймо виділити спеціальний алгоритм, за яким потрібно міняти амортизатори:

  • Підтягніть викруткою біля основ кріплення скобу-фіксатор і вийміть її;
  • Вийміть верхній та нижній край з паза, щоб повністю демонтувати деталь;
  • Вставте новий амортизатор у ці пази;
  • Зафіксуйте скобами зверху та знизу до повного замикання;

На цьому все. Якщо деталь підійшла, то нею можна легко продовжувати користуватися.

Варіанти кріплень можуть бути різними залежно від виробників, проте, як бачите, розібратись потрібно лише у них. Тож бажаємо легко обрати та замінити амортизатори у своєму автомобілі і надалі насолоджуватися поїздками на своєму улюбленому авто без проблем, дискомфорту та поломок.

keyboard_arrow_up