Відкриття першого брендового магазину Makita у Вінниці (Новини компаній)

Відкриття першого брендового магазину Makita у Вінниці (Новини компаній)
  • Коли: 24 листопада
  • Де: вул. Батозька, 16б (біля залізничного вокзалу)

Подія, яка порадує усіх професіоналів та любителів якісного інструменту.

Ми з радістю оголошуємо відкриття першого брендового магазину у Вінниці, спеціалізованого на продажу продукції Makita. Це ексклюзивна можливість для наших клієнтів - придбати найсучасніші та найнадійніші інструменти для будівництва і ремонту від визнаного світового лідера. Японія завжди славилася своєю високою якістю техніки та інструментів, і Makita - одна з найпомітніших компаній, що виробляють японський будівельний інструмент. 

Унікальна можливість придбати японський інструмент по цінам зі знижками до -50% в день відкриття.

Наш магазин пропонує широкий вибір продукції Makita, включаючи електроінструменти, акумуляторний інструмент, ручний інструмент, витратні матеріали та аксесуари. Незалежно від того, чи ви професійний будівельник, чи просто шукаєте ефективний і надійний інструмент для власних потреб, у нас є все необхідне.

20% від прибутку ми перерахуємо на ЗСУ.

24 листопада чекаємо усіх за адресою вул. Батозька, 16б (біля залізничного вокзалу)

Чому професіонали обирають Makita?

Однією з головних переваг продукції Makita є їхня відома якість. Кожен інструмент виготовляється з використанням найкращих матеріалів та перевіряється на відповідність найвищим стандартам якості. Це забезпечує надійність та тривалість використання, навіть у найважчих умовах. Наші краш тести це підтверджують.

Сайт: makita.market
Інстаграм: makita.market 
Телефон: 067 496 83 97

keyboard_arrow_up