Німецька Феміда засудила свій телеканал за наклеп на українську компанію (Новини компаній)

Українська компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) судився з німецьким каналом, бо той транслював неправдиву інформацію про найбільшу в Європі птахофабрику - Вінницьку.

Німецька Феміда засудила свій телеканал за наклеп на українську компанію (Новини компаній)

Агрохолдинг МХП  годує курятиною не лише ЄС, а ще з десяток африканських та арабських країн. Експорт м’яса постійно збільшується. Аж раптом, німці випускають в ефір сюжет про екологічну катастрофу, яка начебто виникла в результаті діяльності української компанії.

Міжнародний холдинг швидко відреагував на неправдиві звинувачення, звернувшись до телеканалу з претензією і вимогою видалити матеріал. Згідно з очікуваннями, MDR це звернення проігнорував. 

Тому компанія звернулась з позовом до німецького суду. Розглянувши матеріали, надані українським холдингом, суд встановив, що дійсно є порушення з боку телеканалу. У підсумку справедливість взяла гору, і суд зобов'язав канал видалити оприлюднену інформацію, припинити трансляцію сюжету в ефірі і на сайті і спростувати недостовірну інформацію щодо МХП.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МХП. https://www.mhp.com.ua/uk/media/news/details/prozoristj-vedennja-biznesu-mkhp-vigrav-sud-proti-nimetsjkogo-telekanalu

Під час судового розгляду було встановлено, що телеканал оприлюднив неправдиву інформацію, чим порушив статті 823 (Обов'язок відшкодування шкоди) і 824 (Поширення відомостей, що ставлять під загрозу кредитоспроможність) Цивільного кодексу Німеччини.

Таким чином, німецьке законодавство визнало сюжет телеканалу наклепом, зобов’язало телевізійників вилучити його з розповсюдження та дати офіційне спростування. Це гарний приклад того, що не варто боятися відстоювати своє право, право відповідального українського бізнесу, у вітчизняних або навіть зарубіжних ЗМІ.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up