На Вінниччині через онлайн-аукціон здають в оренду частину державного адмінбудинку (Новини компаній)

На Вінниччині через онлайн-аукціон здають в оренду частину державного адмінбудинку (Новини компаній)

Через систему «Прозорро.Продажі» можна орендувати державні та комунальні об’єкти практично в будь-якому регіоні України. Кошти від оренди державного майна надходитимуть до бюджету країни та можуть залучатись на підтримку Сил оборони.

У місті Липовець Вінницької області на е-торги з оренди виставили частину адмінбудинку на вулиці Шевченка, 9. До складу лоту входять п’ять приміщень загальною площею понад 116 квадратних метрів. Стан оцінюють як задовільний. Є електрика та централізоване опалення, води немає.

Щодо використання нерухомості є певні обмеження. Дозволяється надавати лише фінансові й освітні послуги, облаштувати тут копіцентр, проводити тренінги, семінари, конференції та виставки. 

Стартова вартість лоту становить 1,4 тисячі гривень на місяць. Аукціон відбудеться 26 червня, цінові пропозиції від потенційних орендарів прийматимуть до 25 червня. 

Переваги «Прозорро.Продажі»

Державна та комунальна власність може передаватися в оренду виключно через онлайн-аукціони. «Прозорро.Продажі» забезпечують кожному рівний доступ до участі в е-торгах. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну.

У державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» можна обрати об'єкти по всій країні, яких немає на інших ресурсах. Ці будівлі та приміщення різні як за ціною, так і за площею. Вам залишається лише задати параметри й знайти те, що вам підходить.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

keyboard_arrow_up