У Вінницькому центрі інфекційних хвороб нова директорка, попереднього очільника мобілізували

У Вінницькому центрі інфекційних хвороб нова директорка, попереднього очільника мобілізували
 • Із 17 листопада 2023 року до сьогодні медичний заклад очолював Ігор Шинькович, підполковник медичної служби. Він подав заяву про звільнення у зв`язку з призовом на службу до лав Збройних Сил України.
 • Колишню очільницю Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентину Зайцеву призначили директоркою Клінічного Центру інфекційних хвороб.

Як зазначив заступник голови облради Ігор Івасюк, представляючи колективу медзакладу нову очільницю, Ігор Шинькович «йде служити в медичні війська», а Валентина Григорівна — «надзвичайно авторитетна в медичних колах людина, з величезним досвідом роботи, вона — супер менеджер та професіонал».

— Я сама просила призначити мене виконувачкою обов’язків, щоби ми з вами зробили все разом. Ви — надзвичайно потужний колектив. Ви врятували сотні, а може, й тисячі життів під час ковіду. У вас дуже хороші фахівці. До всіх ставлюся з повагою, — сказала Валентина Зайцева.

Відео дня

— Нам з вами спільно потрібно витягнути лікарню зі стану, коли співробітники не отримують достойної зарплати. А тепер — про принципи моєї роботи. Я люблю професіоналів, намагаюсь віддаватись роботі сповна. Друге: люблю людей, розумію всіх, людям треба допомагати, щоб працювалося комфортно. Третє: дуже не люблю брехні. Разом ми все зробимо! — наголосила нова директорка.

Довідка

Валентина Зайцева до цього часу обіймала посаду заступника генерального директора Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб (ОЦКПХ). Вона — фаховий лікар, має великий досвід управлінця в медичній галузі: працювала на керівних посадах у санепідемстанції міста Вінниці, головним державним санітарним лікарем Вінницької області. Заслужений лікар України.

Нагадаємо, з минулого року до клінічного центру інфекційних хвороб прикуто багато уваги. У вересні 2023-го не продовжили контракт тогочасному директору Ігорю Матковському. В облраді не приховували підозри у причетності до сумнівних фінансових операцій, адже заклад з незрозумілих причин і без погодження з облрадою отримав юридичну можливість торгувати паливо-мастильними матеріалами, фруктами й овочами, вирощувати ягоди та горіхи. Тобто займатись діяльністю, яка не передбачена Статутом та не притаманна комунальному некомерційному підприємству та медичному закладу.

Лікарні з інфекційним профілем доволі специфічні. Заздалегідь складно прогнозувати спалахи хвороб. Між тим, за інформацією  Ігоря Матковського, який нині очолює Вінницький ОЦКПХ, на Вінниччині епідемічна ситуація залишається нестабільною — на 60% зросла кількість захворювань на інфекційні хвороби порівняно з минулим роком.

 

Читайте також:

На Вінниччині збільшується кількість захворювань на кишкові інфекції

У Вінниці від кашлюка померла двомісячна дівчинка

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
 • Анна Чорна

  Ну да в Вінниці немає прогресивних молодих спеціалістів. Залишилась лише пенсія. Пам'ятаю як ця пані агітувала за януковича(((
 • Tetjana_A

  Непотопляєме
 • Лепонтій

  Воно ще не збухалось🤮💩
 • 107 Vn 🏁

  Пиздець,йобаний совок. Коли вони вже вимруть,ці динозаври

keyboard_arrow_up