Рятувальниця-хімік Ангеліна Ткаченко — жінка, яка доводить, що немає неможливого
- Ангеліна Ткаченко доводить, що професія рятувальника не має гендерних обмежень. Як одна з небагатьох жінок у чоловічому колективі, вона виконує складні завдання, пов'язані з нейтралізацією хімічних речовин та ліквідацією наслідків техногенних катастроф.
Познайомтесь з Ангеліною Ткаченко — фахівцем з нейтралізації небезпечних речовин. Вона працює у відділенні радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС Вінниччини з 2018 року. У свої 27 років, вона вже справжня професіоналка своєї справи.
Попри стереотипи, вона доводить, що жінка може бути успішною в цій, здавалося б, суто чоловічій професії. Її історією поділилися на сторінці Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області.
Дочка священника, мама та дружина
Будучи однією з небагатьох жінок у чоловічому колективі відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту, Ангеліна доводить, що жінки можуть бути не менш ефективними в таких складних і вимогливих умовах. Попри те, що її батько — священник, а не військовий, вона обрала шлях служіння країні і досягла значних успіхів у своїй професії. Найбільшим викликом для неї є носіння захисного спорядження в спеку, але навіть це не зупиняє її.
Ангеліна – не лише професіональна рятувальниця, а й любляча дружина та мати. Разом зі своїм чоловіком, також рятувальником, вони виховують сина і діляться спільним покликанням — служити людям. Їхня сім'я — це справжній осередок відданості та взаємопідтримки.
«Бути рятувальником — це справжнє призначення»
Ангеліна з гордістю носить звання рятувальниці. Вона пишається тим, що має змогу рятувати людські життя і робити світ трохи кращим. Її відданість професії надихає багатьох.
— Ангеліна з гордістю говорить про свою роботу, яка для неї є не просто професією, а благородною місією. Вона пишається тим, що має змогу рятувати людські життя і допомагати людям у найскладніших ситуаціях. «Бути рятувальником — це справжнє призначення», — каже вона, і цей погляд на професію надихає її щодня виконувати свою роботу з максимальною віддачею, — передають у повідомленні.
Читайте також:
Чи можуть відключити газ або опалення боржникам? Відповідь юриста
Опалювальний сезон 2024-2025. Вінниця підготувалася до можливих викликів
А холоди не за горами: як Вінниця готується до зимових блекаутів
У Вінниці дали перші компенсації за установку інверторів і акумуляторів. Дізналися подробиці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.