На Вінниччині шукають зниклу 81-річну Наталю Гладищук
- Жінка 8 грудня вийшла з дому та дотепер не повернулася. Подивіться на фото, можливо ви її де зустрічали.
Поліція Вінниччини встановлює місце знаходження 81-річна Гладищук Наталя Сергіївна, жителька смт Браїлів Жмеринського району, яка 8 грудня вийшла з дому та дотепер не повернулася.
- Прикмети зниклої: зріст 156 см, худорлявої тілобудови, волосся сиве.
- Була одягнена в чорну куртку, сіру пухову хустку та фіолетовий светр, різнокольорове взуття: чорний чобіт та фіолетовий калош.
— Якщо вам відома будь-яка інформація, яка допоможе встановити місцеперебування розшукуваної, просимо повідомити до поліції за телефонами: (097) 260 74 04, (098) 401 03 00 або 102, — звертаються до жителів регіону у поліції Вінницької області.
Як діяти, якщо зникла ваша дитина
До поліції Вінниччини майже щодня надходять заяви щодо зникнення дітей, найчастіше це підлітки 14-16 років. Здебільшого діти залишають домівки через непорозуміння з дорослими або прагнення до самостійного життя. За статистикою у 96% випадків дітей знаходяться протягом доби. Саме тому вкрай важливо повідомляти до поліції в перші години після зникнення.
Від початку року поліцейські Вінниччини розшукали та повернули додому 237 неповнолітніх.
У разі безвісного зникнення дитини батькам необхідно дотримуватися певного алгоритму дій:
- зателефонуйте найближчим друзям та знайомим вашої дитини. Можливо вона затрималась на прогулянці, в школі чи на гуртку;
- якщо вам не вдалося самотужки встановити місцеперебування зниклої, не зволікайте, телефонуйте до поліції за номером «102»;
- обов’язково надайте поліцейським фотографію дитини, яка відповідає її реальному віку, з чітким зображенням обличчя;
- повідомте правоохоронцям якомога більше інформації про дитину: її звички, вподобання, номер мобільного телефону, а також якими соціальними мережами вона користується.
Після того як дитину розшукали та повернули додому, в жодному випадку не сваріть її. Заспокойте, а згодом поговоріть із нею про те, що сталося, зазначають у поліції.
Аби не потрапляти у такі ситуації поліцейські радять батькам бути уважними до своїх дітей, цікавитися їх дозвіллям та проблемами, будувати довірливі та дружні стосунки аби діти не потрапляли в ситуації, де їм може загрожувати небезпека.
Щоб подати в розшук, не чекайте три доби
Повідомлення в соціальних мережах зі словами «Зникла людина», «Допоможіть знайти» поширюються дуже швидко. Буває, що люди ще постять, бажаючи допомогти іншим, а людина давно знайшлась. Просто загуляла, а телефон розрядився…
Про те, як шукають людей поліцейські та чи швидко знаходять, редакція писала у статті «Їх шукає поліція. Щоб подати людину в розшук, не чекайте три доби» з історіями безвісти зниклих вінничан.
То що ж треба знати, аби знайти зниклу людину самотужки, та що потрібно робити, якщо своїми силами розшукати пропажу не вдалось? Необхідні для пошуку кроки детально розписані у матеріалі: Рідна людина не прийшла додому? Куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити.
Читайте також:
На Вишенці завершують масштабну реконструкцію тепломереж
Ніч терору: «шахеди» літали над Вінниччиною, працювала ППО
Міністр внутрішніх справ вручив державні нагороди бійцям «Червоної Калини»
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.