«Перетворюємо солодощі на дрони»: учні Вінницько-Хутірського ліцею купили шість безпілотників для ЗСУ

«Перетворюємо солодощі на дрони»: учні Вінницько-Хутірського ліцею купили шість безпілотників для ЗСУ
  • Учні Вінницько-Хутірського ліцею на ярмарку зібрали кошти та придбали шість дронів-камікадзе.

У Вінницько-Хутірському ліцеї 26 травня відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Перетворюємо солодощі на дрони». За кошти, зібрані під час заходу, ліцеїсти придбали шість дронів-камікадзе для українських військових, розповіли у Вінницькій міській раді.

На ярмарку продавали різноманітні солодощі та випічку, які власноруч виготовили учні, батьки та працівники закладу. Зібрати кошти вдалося на шість дронів-камікадзе, які передали воїнам 118-ї бригади 1-го дивізіону 1-ї батареї та 120-ї бригади 210-го батальйону.

«Це не просто дрони, це символ нашої віри у Перемогу і підтримки наших Захисників. Ми розуміємо, наскільки важливо зараз допомагати нашим військовим усіма можливими способами, – зазначила т. в. о. директора ліцею Олена Грабчук. — Наші діти й вся шкільна спільнота вкладають душу і серце у ці заходи. Ми пишаємося тим, що можемо зробити свій внесок у боротьбу за нашу свободу».

Відео дня

Ліцеїсти розповіли, що для них це був не просто ярмарок, а можливість допомогти Захисникам та Захисницям. Дякували учням і бійці. 

«Ці дрони стануть неоціненним ресурсом на передовій. Дякуємо всім, хто долучився до цієї благодійної акції», — сказав представник 118-ї бригади Василь.


Читайте також:

Де у Вінниці планово відключили світло та воду: перелік адрес

Вінничани можуть взяти участь у виборі нових назв для вулиць, площ, парків та мостів

Коментарі

keyboard_arrow_up