Воїнам з козятинської тероборони терміново потрібен бус. Ціль — 400 тисяч гривень

Воїнам з козятинської тероборони терміново потрібен бус. Ціль — 400 тисяч гривень
  • Бійцям Козятинської тероборони терміново потрібен бус. Наша землячка та військовослужбовиця Інна оголосила збір коштів на придбання автомобіля з підвищеною кількістю пасажирських місць і вантажу, який необхідний для виконання бойових завдань на фронті.

Родичі та знайомі Інни з Дубових Махаринець звернулися з проханням допомогти поширити інформацію та підтримати збір коштів. Автомобіль потрібен вже зараз, адже підрозділ військової частини А7339, де служать наші воїни, знаходиться в зоні бойових дій на Донеччині.

Інна, яка добровільно приєдналася до лав захисників України, служить з 26 лютого 2022 року. Народилася у Дубових Махаринцях, проживала з родиною в Козятині, а згодом — в Ірпені, де їх застало повномасштабне вторгнення росії. Повернувшись до Козятина, Інна приєдналася до добровольців і залишилася захищати Україну.

— Ми поїхали в Козятин до батьків. Пішла допомагати добровольцем і залишилася, — розповідає Інна. — Служу ще з 26 лютого 2022 року. Тепер про збір — його організували для особового складу військової частини А7339. Бійцям необхідний автомобіль з підвищеною кількістю пасажирських місць та вантажу, орієнтовно це Opel Vivaro. Ціль — 400 тисяч.

Відео дня

Інна зізнається, що вперше відкриває подібний збір, тому дуже сподівається на підтримку.

— Хотілося би якнайшвидше його закрити, — додає вона.

Давайте підтримаємо наших захисників. Кожна гривня і кожен репост чи донат мають значення. Пам’ятаймо: наша сила в єдності, а маленьких донатів не буває. Активна допомога може врятувати життя і наблизити нашу перемогу.

Реквізити для переказу коштів:

 

Читайте також:

Маленький вінничанин зібрав кошти на авто, тепер збирає на дрон для ЗСУ

Майже 200 тисяч гривень для ЗСУ: у Вінниці завершився благодійний шкільний марафон

Коментарі (2)
  • Галина

    Для ТЦК воєнкоми дадуть, а хлопцям бідним хто поможе ?
  • Сергій Романов

    А до Борзова з Гройсманом зверталися? Що кажуть?

keyboard_arrow_up