Вінницькі ОСББ активно співпрацюють з «ЖЕО»

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова сучасна компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка здатна забезпечити якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

Товариство обслуговує понад 750 житлових будинків міста. Крім того, варто зауважити, що досить активно з «ЖЕО» співпрацюють і вінницькі ОСББ.

«Впродовж квітня 2017 року послугами «ЖЕО» почали користуватися ще 4 ОСББ міста та підписали угоди про подальшу співпрацю з товариством. Взагалі наша компанія обслуговує 65 ОСББ, які отримують перелік обраних послуг відповідно до підписаної угоди», – зазначив заступник директора «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Анатолій Драчишин.

Довідково:

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконує комплекс робіт, які забезпечують функціонування інженерної інфраструктури житлових будинків і прибудинкових територій, а також забезпечує якісне надання широкого спектру житлово-комунальних послуг (із повним переліком послуг можна ознайомитися на офіційному веб-сайті «ЖЕО».

З питань співпраці Ви завжди можете звернутися до фахівців «ЖЕО» за телефонами: (0432) 550-350, (0432) 508-355, 068-118-09-49 чи безпосередньо відвідавши Центр обслуговування товариства за адресою: вул. М. Оводова, 1, м. Вінниця, отримавши відповідну інформацію.

 

Без жодних замикань та перепадів напруги!

Фахівці «Житлово-експлуатаційного об’єднання» подбали про безпеку мешканців житлового будинку № 38, що...

"ЖЕО" крокує в ногу з часом

Не вдається здійснити дзвінок до Аварійно-диспетчерської служби «ЖЕО»??? Очікуєте тривалий час на з’єднання...

"ЖЕО" інформує!

Шановні споживачі! Нагадуємо Вам, що з 01 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій з врахуванням...

Коментар головного інженера «ЖЕО» стосовно ситуації по житловому будинку № 104, що по вул. К. Коріатовичів

На електронну адресу «Житлово-експлуатаційного об’єднання» 14 червня надійшло звернення мешканців житлового...