Вінницькі ОСББ активно співпрацюють з «ЖЕО»

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова сучасна компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка здатна забезпечити якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

Товариство обслуговує понад 750 житлових будинків міста. Крім того, варто зауважити, що досить активно з «ЖЕО» співпрацюють і вінницькі ОСББ.

«Впродовж квітня 2017 року послугами «ЖЕО» почали користуватися ще 4 ОСББ міста та підписали угоди про подальшу співпрацю з товариством. Взагалі наша компанія обслуговує 65 ОСББ, які отримують перелік обраних послуг відповідно до підписаної угоди», – зазначив заступник директора «Житлово-експлуатаційного об’єднання» Анатолій Драчишин.

Довідково:

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконує комплекс робіт, які забезпечують функціонування інженерної інфраструктури житлових будинків і прибудинкових територій, а також забезпечує якісне надання широкого спектру житлово-комунальних послуг (із повним переліком послуг можна ознайомитися на офіційному веб-сайті «ЖЕО».

З питань співпраці Ви завжди можете звернутися до фахівців «ЖЕО» за телефонами: (0432) 550-350, (0432) 508-355, 068-118-09-49 чи безпосередньо відвідавши Центр обслуговування товариства за адресою: вул. М. Оводова, 1, м. Вінниця, отримавши відповідну інформацію.

 

«ЖЕО» інформує про хід виконання ремонтних робіт у 69 будинку по вул. А. Янгеля

Нещодавно на сайті інтернет-порталу «20хвилин» у рубриці «Від читачів» Демидов Дем’ян опублікував...

Не тільки порадою, але і справою...

Мешканці багатоквартирних будинків продовжують дякувати працівникам "Житлово-експлуатаційного об'єднання" за...

«ЖЕО» завжди готове піти на зустріч та реструктурувати Вашу заборгованість

Шановні споживачі! Адміністрація «ЖЕО» в черговий раз звертається до Вас із наполегливим проханням погасити...

Нашу роботу цінують і для колективу "ЖЕО" це найвища нагорода

На адресу «ЖЕО» продовжують надходити подяки від споживачів за сумлінне виконання працівниками товариства своїх...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook