Відновимо “Савой” разом!

Шановні вінничани, я керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду, хочу довести до вашого відома інформацію про стан ремонтно-реставраційних робіт готелю «Савой», адже до кола моїх безпосередніх обов'язків, серед іншого, входить і координування роботи з матеріально-технічного забезпечення суду.

Договір оренди вказаного приміщення Вінницький апеляційний адміністративний суду уклав 18.05.2011, проте у 2011 році власне ремонтні роботи ще не розпочались. Спершу здійснювались ґрунтовні дослідження самої пам’ятки і її прилеглої території, розроблявся план робіт та проектна документація.

На виконання ремонтно-реставраційних робіт було укладено договір з підрядними організаціями.

Хочу звернути увагу, що у той же час на офіційному веб-сайті Вінницького апеляційного адміністративного суду було спеціально створено розділ «Савой» – відновлюємо разом» (https://goo.gl/VJMeb2), щоб небайдужі вінничани могли долучитись до процесу реставрації.

Значною мірою швидкість процесів реставрації залежить і від фінансування. Наш суд є державною установою, і кошти на ремонтно-реставраційні роботи отримує тільки з Державного бюджету України.

Чому спочатку почались зовнішні роботи? Будівля колишнього готелю «Савой» розташована у самому центрі міста, тому реставраційні роботи розпочались з відновлення фасаду, елементів прикрас та балконних блоків, які були в аварійному стані. Потім було відновлено мансардний поверх, а також встановлено дворівневий купол зі шпилем, який був зруйнований ще під час Другої світової війни.

Зауважу, що у ході виконання робіт постійно доопрацьовувалась проектна документація, розроблялись технічні умови.

Далі розпочались вже внутрішні роботи. Зокрема, було повністю оновлено міжповерхові перекриття, замінено балки, укріплено металеві конструкції, відбулось утеплення поверхів.

Усі кошти, які надійшли з Державного бюджету України на виконання ремонтно-реставраційних робіт приміщення готелю «Савой», суд використав за цільовим призначенням. Варто зазначити, що головний розпорядник коштів – Державна судова адміністрація України наразі збільшила видатки фінансування, тому маю надію, що процес виконання ремонтних робіт наблизиться до свого завершення до кінця 2017 року.

Варто зауважити, що Вінницький апеляційний адміністративний суд, усвідомлюючи відповідальність, покладену на нього за процес реставрації «Савою», час від часу звітував громадськості про стан будівлі та хід ремонту, а також надавав фотоматеріали. До речі, усю цю інформацію можна знайти на офіційному веб-сайті суду vaas.gov.ua.

Дуже хочу і прикладаю всіх зусиль, аби ремонтно-реставраційні роботи приміщення були у цьому році завершені. Покладаю велику надію на будівельну компанію, а також розраховую на вашу підтримку, шановні жителі нашого рідного міста!

Також прошу журналістів бути об'єктивними, адже наше спільне завдання – якісно, швидко та вчасно відреставрувати пам'ятку архітектури й історії, яка є окрасою Вінниці. Зробимо це разом!

  

 

Коментарі (0)
До уваги представників ЗМІ!

  Шановні журналісти! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні питань добору та кваліфікаційного оцінювання...

Голова суду Віталій Кузьмишин зустрівся зі студентами ДонНУ

09 листопада 2017 року голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин зустрівся зі студентами...

Обмін досвідом з міжнародними організаціями – успішний ключ до наближення судової гілки влади до європейських та міжнародних стандартів

Наближення забезпечення права на справедливий суд є одним з важливих факторів утвердження верховенства права в нашій державі....

Право складати ЗНО можна забезпечити в суді

Державна політика у сфері вищої освіти ґрунтується на принципах сприяння сталому розвитку суспільства шляхом підготовки...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up