Відеотрансляція судового засідання у справі №802/357/16-а за позовом Хижого В.М.

Зараз у залі судового засідання № 1 Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14) розпочався розгляд апеляційної скарги Хижого Володимира Миколайовича на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 16 червня 2017 року у справі за адміністративним позовом Хижого Володимира Миколайовича до Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Міністр оборони України Полторак Степан Тимофійович, про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та виплату грошового забезпечення.

Враховуючи суспільний інтерес до розгляду цієї справи, керівництвом суду для журналістів та представників громадськості організована відеотрансляція судового засідання на офіційному порталі судової влади України.

Разом з тим, у приміщенні суду на 1 та 2 поверсі відведено окремі місця для всіх, хто бажає спостерігати за судовим процесом.

Ви можете переглядати розгляд справи за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PWbdlbvwehc

Коментарі (0)
Вулиці Вінниці радо вітали колону велосипедистів-правників

12 липня 2018, на хвилі суцільного позитиву відбувся масштабний велопробіг «Правників адміністративної юстиції»....

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє підсистема «Електронний суд».

Шановні користувачі судових послуг! Раді повідомити вам про те, що у Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє...

ОГЛЯД ЗМІ: Ексклюзивне інтерв’ю Голови РСУ Олега Ткачука  Олег Ткачук: "Суди позбулися старих звичок. А до тих, які не встигли цього зробити, РСУ готова приїхати і допомогти"

Три місяці тому на XV з’їзді суддів було оновлено склад РСУ. Як водиться, від новобранців очікували нових підходів...

До уваги представників ЗМІ!

  Шановні журналісти! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні питань добору та кваліфікаційного оцінювання...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up