Патріот української нації

     Патріот – популярне слово, яким називають себе хто-завгодно. Дійсно, в даний момент саме так і відбувається. Після подій Майдану стало неабияк модно носити одяг, біжутерію та будь-що з українською символікою, проте не лише люди бажають показати свою приналежність до українського народу, а й водії «вдягають» свої автомобілі у вишиванки. Бездумно кричати «Слава Україні» вже стало звичайним ділом, адже більшість українців вважають, що саме таким шляхом можна довести свою любов та відданість державі. Проте ця думка, як на мене, є надзвичайно дурною. Ні, не тому, що я не люблю свою країну, а через те, що цю відданість можна, й навіть потрібно проявляти іншим шляхом. Особисто я, патріотами можу назвати тих хлопців, які ризикуючи своїм здоров’ям, близькими і рідними, захищають Україну, тих волонтерів, які в більшій мірі допомагають фактично жити нашим бійцям, людей, які віддають останнє, аби допомогти, тих хто вийшов на Майдан і загиблих за Україну.               

     У більшості  нинішньої молоді немає інтересу щодо України, та майбутнього держави. Більшість з них зациклені на власних інтересах й не цікавляться завтрашнім днем. А ще більше тих, хто взагалі не бачить тут ніякої перспективи, плануючи виїжджати з країни, при цьому називаючи себе патріотами. Чесно, мені просто смішно, коли заходиш в будь-який магазин канцелярських товарів і на більшій половині з них обов’язково присутня українська символіка: чи то герб, прапор, орнамент, та будь-що. Олівці, ручки, зошити, пенали, взагалі все це розкуповують школярі. І виникає питання: Чи зміниться щось від того, що ти придбаєш такі речі? Мені здається, що діти початкової школи навіть не замислювались над патріотизмом. Більш за те, я впевнена, що половина з них не знають хто це. Тоді навіщо ж дітям нав’язувати цю « патріотичну» думку? Ось ще одне: Чому п’ять років тому ми не були такими прихильниками вишиванки? Аналогічно. Після Революції Гідності вишиванка зайняла місце у базовому гардеробі українця. Чому ж цього не було раніше? На це все одна відповідь – мода.

    А я хочу сказати: якщо ти дійсно любиш свою країну, не потрібно про це кричати. Люби мовчки, показуючи ділом!   

 

Коментарі (0)
Ми-європейці!?

Наразі, ледь не щодня ми чуємо уже звичну фразу: «Україна – це Європа». Звісно, можемо вступити до Європейського...

Живи тверезо

Ні  для кого не є секретом те, що проблема алкоголізму заполонила людство. Наразі, Україна займає третє місце в світі...

Патріот української нації

     Патріот – популярне слово, яким називають себе хто-завгодно. Дійсно, в даний момент саме так і...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up