Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією

 

24 лютого 2017 року, за ініціативи Генеральної прокуратури України на базі прокуратури Вінницької області відбувся семінар «Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією», у якому прийняв участь член Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області Євген Бернада.

Відкриваючи зібрання прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, акцентував увагу на актуальності та нагальності заходу. Начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сеник зупинилась на аспектах організації діяльності прокурора у забезпеченні участі справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Учасники семінару – начальники відділів прокуратур Житомирської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Вінницької областей, прокурори місцевих прокуратур, експерти, судді, адвокати. Саме вони взяли участь у інтерактивних навчаннях у формі судових засідань з розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які проводили начальник відділу ГПУ Валентина Сеник, її заступник Юлія Кулікова та прокурор відділу Наталя Панафеда.

Після проведених інтерактивних навчань член Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області Євген Бернада обговорив, яким має бути судове рішення і чому.

Підсумки Всеукраїнського конкурсу Молодий правник року за результатами 2016 року

У Києві Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України оголосила підсумки Всеукраїнського конкурсу...

Вітаємо з Днем юриста!

Шановні колеги!  Асоціація правників України щиро вітає Вас з професійним святом – Днем юриста!  Верховенство...

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Незалежність – наш свідомий вибір. Двадцять шість років тому і сьогодні. ЇЇ ціна висока, виміряна в людських життях...

КРУГЛИЙ СТІЛ ВІДДІЛЕННЯ АПУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ РУХУ» 16червня 12:00-15:00 М....

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up