Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією

 

24 лютого 2017 року, за ініціативи Генеральної прокуратури України на базі прокуратури Вінницької області відбувся семінар «Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією», у якому прийняв участь член Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області Євген Бернада.

Відкриваючи зібрання прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, акцентував увагу на актуальності та нагальності заходу. Начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сеник зупинилась на аспектах організації діяльності прокурора у забезпеченні участі справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Учасники семінару – начальники відділів прокуратур Житомирської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Вінницької областей, прокурори місцевих прокуратур, експерти, судді, адвокати. Саме вони взяли участь у інтерактивних навчаннях у формі судових засідань з розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які проводили начальник відділу ГПУ Валентина Сеник, її заступник Юлія Кулікова та прокурор відділу Наталя Панафеда.

Після проведених інтерактивних навчань член Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області Євген Бернада обговорив, яким має бути судове рішення і чому.

КРУГЛИЙ СТІЛ ВІДДІЛЕННЯ АПУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ «ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ РУХУ» 16червня 12:00-15:00 М....

Вітаємо з Великоднем! Щасливих свят!

Щиро вітаємо Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя...

Семінар "Банкрутство. Ліквідація". Обговорення у Вінниці.

3 березня відбувся організований Відділенням Асоціації правників України у Вінницькій області та Господарським судом Вінницької...

Спільний семінар Відділення АПУ у Вінницькій області та Господарського суду Вінницької області «БАНКРУТСТВО. ЛІКВІДАЦІЯ»

Асоціація правників України запрошує Вас взяти участь в спільному семінарі Відділення АПУ в Вінницькій області та Господарського...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook