Не заганяйте себе в боргову яму – сплачуйте за надані послуги вчасно!

Шановні споживачі!

Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням терміново погасити заборгованість за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Звертаємо Вашу увагу на те, що станом на 18 січня 2018 року заборгованість населення за надані послуги становить 1 306 775,66 грн.

Запрошуємо споживачів до центрів обслуговування «Житлово-експлуатаційного об’єднання» звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Ознайомитися із списком квартир, за якими рахується заборгованість за надані послуги можна на офіційному веб-сайті «ЖЕО» у розділі «Боржники».

Пам’ятайте! Добровільне погашення заборгованості за надані послуги дає можливість уникнути її примусового стягнення та зменшити додаткове навантаження на Ваш сімейний бюджет.

До уваги співвласників будинків, по яким наявна заборгованість за виконані роботи!

За умови виконання по будинку робіт, витрати на проведення яких в розрахунку на 1 м.кв. загальної площі будинку перевищують...

Вінничанам слід поквапитися з вибором форми управління багатоквартирними будинками

У рамках реформи житлово-комунальної сфери в Україні відбулися зміни чинного законодавства, які стосуються безпосередньо...

Вінничан просять не накопичувати борги за комуналку!

Шановні споживачі! Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість...

У «ЖЕО» нагородили найкращих фахівців з находи 5-річчя створення товариства

З метою покращення  надання  житлово-комунальних послуг  населенню  міста  10  січня 2013 року...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up