Ми знаємо як зробити житлово-комунальне господарство Вінниччини процвітаючим!

«Школа старших по будинку», яка функціонує при ГО «Голос народу» вже шість років, активно працює.

Сьогодні у нас вже є спільне бачення стратегії, яка в майбутньому зробить житлово-комунальне господарство процвітаючим.

Зокрема, ми вважаємо, що в першу чергу потрібно створити два (лівобережне та правобережне) багатофункціональних комунальних підприємства з метою оптимізації зниження тарифів і підвищення якості комунальних послуг для населення. Керівники цих підприємств мають вибиратись старшими по будинку, а також ними ж і відзиватись!

А також необхідно створити своєрідну інформаційну базу, яка буде забезпечувати прозорість і громадський контроль в діяльності комунальних підприємств.

Завдяки цьому сума платежів значно зменшаться, як для населення, так і для юридичних осіб.

Також в житловому господарстві було б добре впровадити "подомовий" облік, це дасть змогу жителям дізнаватись про всі експлуатаційні витрати, починаючи від квартплати, закінчуючи закупкою віників.

Є необхідність в робочих групах, які будуть в підпорядкуванні інститутів, що розробляють і затверджують тарифи. В робочих групах мають працювати спеціалісти, громадські активісти, депутати… для забезпечення прозорість в системі формування тарифів.

Основне завдання інформаційної бази – практична роз’яснювальна робота будь-яких питань, що стосуються житлово-комунальної сфери. До приклад, створення ОСББ, отримання субсидій, пояснення основних положень законів ЖКГ і т.д.

Школа старших по будинку вважає, що вся інформація, яка стосується обґрунтування і прийняття нових тарифі, має публікуватись в Інтернеті та засобах масової інформації.

Це потрібно робити аби будь-хто міг прослідкувати документообіг та прозорість тарифів в ЖКГ.

Адже сьогодні нормативна база формування тарифів доступна лише невеликій кількості людей. Те ж саме відбувається в системі закупок матеріалів, комплектуючих.

Ми дуже хочемо, щоб вся ця інформація стала доступною для звичайних вінничан аби можна було попередити корупційні схеми.

Для такої інформації потрібен окремий, зручний для всіх сайт. Зокрема там має подаватись навіть така інформація, як плани на капітальні та поточні ремонти будинків комунальним підприємством вже з переліком необхідними матеріалами, інвентарем, строки виконання робіт, умови їх оплати…

Все це дозволить вінничанам відчути себе контролюючим органом, який зможе спочатку попередити корупцію, а згодом знищити її.

Коментарі (2)
  • Дина Зенина

    кинуть банк на деньги- это  национальные игрища богатых .. Нищему кинуть банк не удастся.. Поэтому остается лишь наблюдать со стороны.. А вообще о Викторе Васильевиче у меня лично хорошее мнение- здраво рассуждает, строен, подтянут.. Вполне европейский ..
  • Анонім

    Виктор, расскажи лучше, как кинуть банк на деньги ! Это ты знаешь хорошо !
Щоб врятувати себе і націю від неминучого знищення українців

Пенсіонери, вам не набридло, що вас весь час дурять? Політичні партії під різними гаслами, прикриваючись ідеалогією націоналізму,...

Е-декларування: Україну ми любимо, але гроші любимо більше

Мережу сколихнула хвиля обурення після опублікування Е-декларування народними обранцями. Окрім предметів розкоші, крадених...

Базова політична корупція знаходиться в стінах Адміністрації президента та Верховної Ради

Хіба  в АП є бажання? а в ВР політичні партії? Та ні, там клуби, закриті акціонерні товариства. Відомий голова правління,...

Афера Онищенка показала, що ринку газу в Україні немає!!!

З 1 жовтня 2015 року в Україні почав діяти закон про ринок газу, згідно з яким договори між споживачами та постачальниками...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up