Інформування представників ЗМІ та громадськості щодо розгляду справи про будівництво кладовища у мікрорайоні Сабарів

Сьогодні колегією суддів ВААС було розглянуто ще одну адміністративну справу щодо оскарження рішень виконавчого комітету Вінницької міської ради від 06.10.2016 року №2320 та рішення Вінницької міської ради від 30.09.2016 року №422 щодо проектування та будівництва кладовища у мікрорайоні Сабарів.


Так, апеляційні скарги Мазуркевич Ольги Павлівни, Іщенко Ольги Василівни, Вінницької Наталії Вікторівни, Рудого Геннадія Олександровича, Савченкова Володимира Гавриловича, Парійчука Володимира Миколайовича, Гуменюка Володимира Володимировича, Грабійчук Ірини Сергіївни, Далюк Наталії Вікторівни, Людковської Ірини Василівни на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 15 серпня 2017 року у справі за адміністративним позовом до Вінницької міської ради, виконавчого комітету Вінницької міської ради, Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Селищної сільської ради Тиврівського району Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 06.10.2016 року №2320 та рішення Вінницької міської ради від 30.09.2016 року №422 задоволено частково.

Рішенням суду апеляційної інстанції від 03 жовтня 2017 року скасовано ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 15 серпня 2017 року в частині залишення без розгляду адміністративного позову про визнання протиправним та скасування рішення саме Вінницької міської ради №422 від 30.09.2016 року та справу, в цій частині, направлено до Вінницького міського суду Вінницької області для продовження розгляду.
У решті ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 15 серпня 2017 року залишено без змін.
З повним текстом рішення Ви матимете можливість ознайомитись в ЄДРСР за № 127/16433/17.

Коментарі (0)
Вулиці Вінниці радо вітали колону велосипедистів-правників

12 липня 2018, на хвилі суцільного позитиву відбувся масштабний велопробіг «Правників адміністративної юстиції»....

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє підсистема «Електронний суд».

Шановні користувачі судових послуг! Раді повідомити вам про те, що у Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє...

ОГЛЯД ЗМІ: Ексклюзивне інтерв’ю Голови РСУ Олега Ткачука  Олег Ткачук: "Суди позбулися старих звичок. А до тих, які не встигли цього зробити, РСУ готова приїхати і допомогти"

Три місяці тому на XV з’їзді суддів було оновлено склад РСУ. Як водиться, від новобранців очікували нових підходів...

До уваги представників ЗМІ!

  Шановні журналісти! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні питань добору та кваліфікаційного оцінювання...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up