Єва ТОПЛЕСС
Єва ТОПЛЕСС
380679846245
Єва ТОПЛЕСС - Всі Статті (110)

Вчені стверджують, що кожні сім років людина оновлюється буквально на клітинному рівні. Все тіло, не кажучи вже про переконання, цінності, вірування. І виходить, якщо ми починали жити з однією людиною більше п’яти років тому, зараз це може бути зовсім інша людина.

Є начебто повсякденні речі, на які ми часом не звертаємо уваги, але які можуть бути неприємними для інших. Про це вам ніколи не скажуть, хоча сподобатись бодай комусь, маючи хоча б один пункт з переліку, буде вкрай важко. Отож впізнаєте себе?

Можна бути гарним (зовнішньо) чоловіком або жінкою і отримувати повний ігнор від протилежної статі. Можна бути «так собі» і купатися в компліментах та увазі. Вся фішка в сексуальності, це як запах, на який звір біжить

Бути самим собою і в той же час в тренді, ось основний посил, який визначає нашу успішність. Причому це повною мірою стосується і сексу. Сучасність диктує свої правила — ти повинен бути сексуальним, ти маєш бажати, ти маєш бути бажаним і секс повинен бути регулярним. А коли ні, ти на узбіччі життя?  

Створюючи комфорт партнеру, є ризик погасити вогонь пристрасті власними руками. Адже задоволення народжує спокій, а спокій - нудьгу. А там, де нудьга, яка може бути пристрасть?

Як давно ви робили для свого партнера щось особливе? Причому не просто квіти дарували, дорогий парфум чи пляшку вишуканого вина, а робили щось таке, що викликало гаму емоцій? Виявляється, є ціла наука про те, як зробити так, щоб серце вашої коханої людини забилося частіше. У приємному сенсі цього слова.

Уявімо пару — чоловік і жінка. Спочатку в них все добре, аж ось починається — чим сильніше кохає один партнер, тим холоднішим стає інший. Це пастка, в яку потрапляють 90 % пар. Хтось так і живе, хтось рве стосунки. А хтось намагається знайти вихід і повернути баланс

Якщо хоч раз вам, в особисті повідомлення приходило фото причинного місця (не важливо, знайомого або зовсім чужого) ви зіткнулися з таким видом хуліганства, як дікпік. Що це? Сучасний спосіб швиденько познайомитися? Бажання продемонструвати себе офігенного? Чи удосконалений ексгібіціонізм?

Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку. Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть. Часом, це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити. Та залежно від мотиву - будуть і наслідки

Яка ймовірність побудувати довготривалі та гармонійні стосунки з людиною, яка ну дуже сильно відрізняється від вас?  За соціальним статусом, матеріальним або просто за інтересами. Нульові, чи не так? Адже люди, які існують в різних площинах, не перетинаються. Але як тоді бути з історіями магічних зустрічей, що послужливо підсовують нам в кіно, романах. Нам брешуть?  

keyboard_arrow_up