Єва ТОПЛЕСС
Єва ТОПЛЕСС
380679846245
Єва ТОПЛЕСС - Всі Статті (81)

Зважилися на тривалі стосунки — беріть за них відповідальність. Ми мріємо про, може, не вічне, але тривале щастя та благополуччя, хоча така погода довго тримається тільки на воді (або на тому світі), та й там викликає нудьгу. Втім, є можливість уникати занадто сильних штормів на шляху до особистого щастя, саме для цього кілька правил для нього і неї.  

Можна спокійно жити і чекати на ту саму зустріч двох людей, визначених одне одному долею. Або ж спробувати влаштувати її власними руками. Тим паче, новорічні свята з особливою атмосферою гарного настрою, очікуванням чудес і вірою в диво, наче створенні для цього. Тож, де саме святкова магія буде нам у нагоді? 

 У більшості людей новорічні свята асоціюються з перезавантаженням. Вільного часу вагон і тому одні вирішують кинути палити, інші — змінити роботу, хобі, а дехто замислюється про зміни в особистому житті. Як тут зрозуміти, що варто міняти, а що залишити непорушним?  

Без кохання жити неможливо — так кажуть всі романтики світу і всі поети. А от психологи переконують, що кохання вторинне, головне — любити себе. Пояснюють це тим, що не можна побудувати здорові стосунки, будучи душевно «хворими». Маючи на увазі самооцінку, звичайно.

Новий рік, як нова сторінка нашого життя і можливість, де потрібно, її поліпшити, щось виправити або зовсім змінити. Пропонуємо вам десяток завдань для себе, щоб удосконалити своє особисте та сексуальне життя.

У кожної людини є образ ідеальних стосунків, сформований культурою або власним гірким досвідом. Саме під цю модель ми відчайдушно намагаємося підігнати свою пару і падаємо духом, якщо вона здається не ідеальною. Для когось така еталонна одержимість може стати мотивацією для безперервного вдосконалення, деяких змусить опустити руки. А все набагато простіше. Спробуємо перевірити?

Відповіді на запитання — як зберегти увагу і любов коханої людини, доволі прості та доступні. На зразок, як стати фізично привабливим або розумним (спойлер: займатись тілом та розумом). Проте часто буває, як в народному прислів'ї: «застав Івана Богу молитися, той лоба розіб’є». 

У кожного таке було — зустрічаєш людину, вона тобі подобається і ти їй нібито теж, але нічого, окрім дружби. На жаль, якщо вже потрапив у френдзону, вибратися звідти практично нереально. Тому краще туди не потрапляти

Години зо дві, не більше, у вас є, щоб сподобатися і щоб сподобалися вам. Стільки за негласним правилом триває перше побачення. Що робити, якщо перше побачення виявилося не дуже? Дати другий шанс або відразу попрощатися? Яка поведінка неприпустима під час першої зустрічі, а на що можна закрити очі?

Если хоть однажды вам в личку приходило фото пениса (не важно знакомого или совершенно чужого) вы столкнулись с таким видом хулиганства как дикпик. Что это? Современный способ быстренько познакомиться? Желание продемонстрировать себя офигенного? Или усовершенствованый ексбиционизм?  

keyboard_arrow_up