Новини автора Євгеній МИХАЙЛІВ

26 травня громадська організація «Батьківщина молода" долучилась до проведення свята останнього дзвоника у Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті ім. М.О.Некрасова. Усім випускникам подарували випускні альбоми і наручні годинники. 

Наше місто чекає спортивної події континентального масштабу. З другого по п’яте червня у Вінниці відбудеться клубний чемпіонат Європи з хокею на траві (в групі «Челленджер», третій за значенням). За медалі змагатимуться вісім команд. 

Зумба-фітнес – популярна фітнес-програма, яка прийшла до нас з Колумбії. Тренування поєднує енергійний танець і фізичні вправи. І повністю відповідає останній тенденції у фітнесі - як слід пропотіти, але розважаючись. У Вінниці зумба культивується лише п’ять років, але вона постійно набирає популярності. 

Географія змагань з дзюдо на Вінниччині неухильно розширюється. Третього червня в Шаргороді відбудеться відкритий чемпіонат міста серед юнаків і дівчат з цього виду боротьби. Він має назву «Кубок мера Шаргорода». 

23 травня на Вінницькій станції юних натуралістів відбувся традиційний конкурс «Кращий гуртківець року». В ньому взяли участь представники чотирьох секцій: біології і сільського господарства, квітництва та ужитково-прикладного мистецтва, екології та охорони природи, зоології і тваринництва. 

Интереснейший 14-й сезон IT Лиги по футзалу подходит к завершению. В финале встречаются ведущие команды – 20minut United и Spilna Sprava. На стороне минутовцев – скорость и техника. Зато в команде Романа Богдана играет лучший бомбардир текущего сезона Александр Тарасюк (24 гола, 1-е место в ТОП-10 бомбардиров, 8 голевых передач, 6-е место в ТОП-10 ассистентов) и прекрасный креативщик Виталий Гуливатенко (10 голов, 5-е место в ТОП-10 бомбардиров и 9 голевых передач, 2-е место в ТОП-10 ассистентов).

Серед учасників забігу «Вінниця біжить» (старт цієї суботи, о 11.00, біля «Книжки») буде чимало відомих спортсменів. RIA попросила їх розповісти про себе і побажати щось іншим бігунам-аматорам. 

В Києві відбувся перший турнір професійної серії з фрі-файту «Stage 1. Sunrise». Метою цих змагань є формування рейтингу кращих фрі-файтерів України.

С защитой у хозяев поля было все в порядке, в отличие от нападения. На эту игру получил дисквалификацию единственный форвард стартового состава Ярослав Браславский. Его заменил Валерий Сторублевцев, который, однако, не создал гостям особых трудностей. 

Незабаром – довгі літні шкільні канікули. В деяких видах спорту теж буде своєрідний тайм-аут. Але перед цим періодом у юних спортсменів є можливість позмагатися і поспарингувати досхочу. Адже різних чемпіонатів і турнірів у Вінниці зараз не бракує.