Новини автора Марія ЛЄХОВА

Наступного вівторка, 30 травня, вінничани з інвалідністю зберуться на спартакіаду. Позмагатися вони зможуть у дев'ятьох видах спорту.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 28 травня 2017 року, говорить про те, що гривня знецінюється. Долар і євро дорожчають.

За прогнозами синоптиків у Вінниці протягом дня протримається хмарна погода. Без опадів.

У Вінниці відкрили "Музей науки". Усі експонати цікаві та їх можна торкатися руками. Окрім звичайних екскурсій, у музеї обіцяють влаштовувати роважально-наукові шоу.

Біля трьох тисяч вінничан різного віку та різних професії прийняли участь у марафоні «Вінниця біжить». Фото та відео із забігу активно викладають у мережу. Ми зібрали ці дописи.

Двох хлопців 12 та 10 років гралися із зброєю. Один вистрілив та потрапив у голову іншому.

Два екіпажі поліції наздоганяли цієї ночі синій Volkswagen з іноземними номерами. Перші не наздогнали, а у других закінчилося пальне.

Літня жінка ходила по місту і пошуках свого дому. Знайти його їй допомогли полісмени.

У вінницькій школі кореспондент ТСН знайшла ту саму Діану Бекетову, з телефону якої приходили інтимні фото народному депутату Сергію Шахову. Дівчина спростовує, що у неї роман із депутатом та каже, що листування побачила лише в Інтернеті.

Створити міні-заповідник для качок Kachka Resort Palace хочуть у Вінниці. Ідею представили у рамках першого вінницького конкурсу пітч-проектів.