Безпека та точність у хірургії - Інтраопераційний нейромоніторинг в Spinex (Новини компаній)

Безпека та точність у хірургії - Інтраопераційний нейромоніторинг в Spinex (Новини компаній)

Як інноваційні технології забезпечують високий рівень хірургічної безпеки та ефективності в центрі сучасної хірургії Spinex нас ознайомить нейрохірург, спеціаліст з інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу - Герасименко Ольга Сергіївна

Сучасна медицина надзвичайно динамічно розвивається, і медичний центр Spinex виводить стандарти хірургічної практики на новий рівень. Однією з ключових інновацій, яка забезпечує безпеку та точність у складних хірургічних втручаннях, є інтраопераційний нейромоніторинг. Ця передова технологія дозволяє хірургам в реальному часі контролювати функції нервової системи пацієнта під час операції, що дозволяє уникнути можливих ускладнень та мінімізувати ризики.

Інтраопераційний нейромоніторинг - це комплексний підхід до контролю за станом нервової системи пацієнта під час хірургічного втручання. Він включає в себе використання електрофізіологічних методів, які дозволяють визначити активність нервових структур, та візуальний моніторинг рухів пацієнта.

Основні переваги інтраопераційного нейромоніторингу в Spinex:

  1. Зниження ризику ушкодження нервів: Завдяки моніторингу в реальному часі можливо вчасно виявити будь-які зміни у функціях нервів та негайно прийняти заходи для їх захисту.
  2. Забезпечення точності хірургічного втручання: Нейромоніторинг дозволяє хірургам уникнути ушкодження важливих нервових структур та зберегти функціональність органів.
  3. Мінімізація ускладнень після операції: Більш точне втручання допомагає зменшити ризик післяопераційних ускладнень та скорочує час відновлення пацієнта.
  4. Забезпечення безпеки та надійності: Spinex використовує сучасне обладнання та висококваліфікований персонал, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки та надійності в хірургічних процедурах.

Процедура інтраопераційного нейромоніторингу в Spinex виконується в спеціалізованих операційних залах, де кожний аспект стану пацієнта ретельно контролюється. Завдяки цьому підходу, Spinex стає лідером у галузі нейрохірургії, спинномозкової хірургії та інших складних хірургічних напрямках.

Лікарі Spinex зі впевненістю стверджують, що: "Інтраопераційний нейромоніторинг - це значний крок вперед у нашій постійній місії надавати найвищий рівень медичної допомоги. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку та точність для наших пацієнтів, і ця технологія стала важливим інструментом в нашій практиці."

Spinex - це довіра та інновації в хірургічному світі, і ми прагнемо надавати найкращий догляд для наших пацієнтів.

Дізнатися відповіді на всі запитання та записатися на прийом можна за телефонами:

(0432) 50 70 90
(068) 150 90 90
(066) 150 90 90
(073) 150 90 90

Центр сучасної хірургії SPINEX м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів, 209-А (ВОПНЛ ім. О.І. Ющенка)
Сайт: spinex.ua

Ліцензія затверджена Наказом Міністерства охорони здоров’я України 10.01.2019 р. №58

keyboard_arrow_up