Невідкладна і стаціонарна медична допомога дітям 24/7 в приватному центрі (блог МЦ Інномед, педіатрія)

Невідкладна і стаціонарна медична допомога дітям 24/7 в приватному центрі (блог МЦ Інномед, педіатрія)
 • Враховуючи активні бойові дії, які відбуваються на території  нашої країни,  у Вінницю приїхала чимала кількість сімей з дітьми, які шукають затишок, спокій, безпеку для себе та своїх близьких.
 • Батьки повинні бути впевнені у якості роботи та кваліфікації лікаря, медичної сестри, комфортності умов перебування та бережливому ставленні до дитини.
 • Також необхідно завжди враховувати потребами і бажання дітей, їх психологічний стан і бажання бути з батьками, коли вони хворіють.

Що змінилось за останні роки в Україні у медичній допомозі дітям?

Євроінтеграційні процеси та глобалізація, які почали більш активно впроваджуватися в Україні мають вплив на систему медичної допомоги дітям. Лікарі активно відвідують країни Європи та світу,  отримують новий досвід,  знайомляться із сучасними тенденціями та підходами до лікування. 

МЦ “Інномед-педіатрія” працює згідно міжнародних стандартів  лікування та діагностики, які характеризуються максимально щадним та бережливим відношенням до дитини,  відсутністю гіпердіагностики та поліпрагмазії (надмірного застосування лікарських засобів). Ми користуємося принципами: 

- Якщо препарат не показаний — він автоматично “протипоказаний".

- Доброзичливе відношення до дитини - запорука її фізичного та психічного благополуччя, здоров’я у майбутньому!

Яка послуга є тільки в Інномед – педіатрія, яка була необхідна для батьків і дітей?

Вперше у Вінниці у приватному центрі ми створили в Інномед педіатрія, крім сучасної поліклінічної допомоги, -  невідкладну медичну допомогу дітям цілодобово (24\7) з можливістю стаціонарного лікування. Це важливо, тому що у місті є багато пропозицій планового обстеження дітей в умовах приватних закладів, але коли виникає питання цілодобової ургентної допомоги або лікування в умовах стаціонару  це питання було «відкритим». Відкриття приватного стаціонару і надання цілодобової сучасної допомоги – це важливе, складне завдання, яке вдалось вирішити в Інномед - педіатрія

Які послуги надає МЦ Інномед-педіатрія?

 • Амбулаторна (поліклінічна допомога) і сучасні методи обстеження (УЗ діагностика та інше)
 • Ургентна допомога дітям цілодобово (24\7) 
 • Стаціонарне лікування  з сумісним перебуванням з батьками в комфортних, затишних сучасних кімнатах-палатах (наближається до домашнього комфорту)

Ми створили не просто медичні послуги, а  сучасний дитячий медичний центр «повного циклу». Повний цикл – це коли при зверненні може бути надана любої складності сучасна медична допомога від поліклінічних послуг до стаціонарного лікування:

 • консультативна поліклініка
 • вакцинаційний кабінет
 • приймальне відділення
 • педіатричний стаціонар
 • дитяча хірургія з можливістю проведення оперативних втручань  різних видів складності (з перевагою лапароскопічних втручань)
 • сучасна стоматологічна допомога зі знеболенням («лікування у ві сні»)

Ми працюємо за стандартами світової медицини та надаємо послуги із лікування, обстеження,  діагностики та супроводу дітей від народження до 18 років. В нас зв'язок з пологовим відділенням Інномед пологовий будинок, тому ми можемо спостерігати дітей і від пологового залу до 18 років.

Медичний центр “Інномед-педіатрія”  - це місце, що поєднало у собі високу кваліфікацію персоналу, сучасний підхід до лікування та комфортні умови перебування.

Протягом року було проліковано близько 1350 дітей в стаціонарі та консультовано близько 15 000 дітей в поліклінічному відділені!

В клініці працюють досвідчені лікарі-педіатри, дитячі хірурги,  стоматологи та черепно-лицеві хірурги,  лікарі функціональної діагностики, онколог, невролог, психолог, психіатр, отоларинголог,   пульмонолог,  ортопед-травматолог,  гастроентеролог, інфекціоніст, гематолог,  ендокринолог, кардіолог,  імунолог, з багаторічним досвідом роботи в умовах надання ургентної та планової медичної допомоги дітям різного віку.

Лікарі педіатричного стаціонару мають багаторічний досвід у лікуванні нижче зазначених соматичних патологіях:

вірусна інфекція верхніх дихальних шляхів, отит, пневмонія, гостра кропив'янка, набряк Квінке,  ларинготрахеїт, бактеріальний трахеїт, бронхіоліт, гострий обструктивний бронхіт, вірус-індукований візинг, бронхіальна астма, загострення атопічного дерматит, розлади травлення, інфекція сечовивідних шляхів та інше.

Також у нашому центрі є можливість проведення фототерапії.

Дитяча хірургія: апендицит,  урологічна патологія,  гнійні захворювання м’яких тканин, фімоз, травматологічна патологія,   грижі, видалення доброякісних та злоякісних новоутворень та багато іншого.

Дитяча стоматологія та черепно-лицева хірургія: лікування зубів у медикаментозному сні,  періостит, травми щелепи та інше.

Наявність сучасних УЗД апаратів, дерматоскопа, можливість проведення ургентних та планових аналізів.   

Також ми впровадили у практику вакцинацію у стаціонарі, під спостереженням медичного персоналу з залученням лікаря- анестезіолога.

Чи є психологічна допомога дітям в Інномед-педіатрія? 

В медичному центрі Інномед-педіатрія є фахова допомога лікаря – психолога. Це особливо важливо в умовах надзвичайних ситуацій особливо на данному часі. Від професіоналізму надання першої психологічної допомоги залежиь майбутнє наших дітей.

Який супровід дітей після виписки із стаціонару Інномед-педіатрія?

Після виписки зі стаціонару, ми проводимо супровід наших пацієнтів у телефонному режимі до повного одужання.

Послугами медичного центру користуються не лише громадяни Укарїни, а й громадяни інших країн.

Чи потрібне направлення, попередній запис для консультації або до госпіталізації в стаціонар?

Не обов’язково, так як працює цілодобово приймальне відділення.

Як відбувається надання цілодобової ургентної допомоги 24/7?

Вперше у Вінниці  нами було створено приватний медичний заклад у якому наявне приймальне відділення,  де в будь який час доби  7 днів на тиждень,  без попереднього запису,  ви можете отримати консультацію лікаря-педіатра, при необхідності виконати аналізи (загальний аналіз крові,  загальний аналіз сечі та інші) результати яких будуть готові протягом 15-20 хвилин, провести ін’єкцію протиблювотного,  жарознижувального, знеболювального препаратів, інгаляцію для корекції обструкції верхніх\нижніх дихальних шляхів. При потребі лікар проводить невідкладну госпіталізацію в стаціонар,  не гаючи час на заповнення медичної документації. Протягом короткого часу, після звернення у приймальне відділення,  дитині буде надана невідкладна допомога, при необхідності - постановка внутрішньовенного катетера та інше.

Які умови перебування у першому приватному дитячому ствціонарі?

Діти пербувають з батьками. Палати мають продумані дізайнерські рішення для дітей, комфорт, ми створили умови комфорта і семейного затишку. У палаті пацієнти забезпечені триразовим харчуванням, постільною білизною,  посудом, засобами гігієни (за бажанням батьків — можливе замовлення додаткової порції харчування). Харчування з урахуванням дієтичних підходів в залежності від стану дитини.

Яка тривалість лікування дітей у стаціонарі МЦ “Інномед- педіатрія” та чи можуть родичі відвідувати пацієнта?

Ми маємо індивідуальний підхід до кожної дитини,  кожної сім’ї. Головне для нас — це стабілізація стану пацієнта та якнайшвидшою можливістю лікування амбулаторно.

Кожен випадок госпіталізації - унікальний,  кожний пацієнт особливий!

Частіше всього пацієнти із соматичною патологією отримують лікування 1-2 доби,  в залежності від важкості стану та динаміки  у відповідь на отримане лікування.

Здоров’я та безпека дітей — це один із найважливіших аспектів формування прогресивної та успішної нації.

Ми вкладаємо всю свою любов, вміння та професіоналізм в роботу клініки по-справжньому доброзичливої до дитини та її сім’ї.

Які дії під час повітряних тривог?

Інномед-педіатрія стаціонар і поліклініка мають бомбосховище за рахунок переобладнання підземних приміщень, в яких до війни були виконані спеціальні роботи і створені спеціальні умови з системою кондиціювання та інше. Приміщення готувались з однією метою, але на час війни воно забезпечує безпеку нашим жінкам і дітям. З самого початку ми не припиняли роботу, в нас народжуються наші діти і майбутнє нашої України. Всі наші фахівці працювали, працюють і будуть працювати.

З любов’ю та повагою МЦ “Інномед-педіатрія”

Для запису на консультацію дзвоніть за телефонами кол-центру

(0432)-507-507
(099)-2-507-507
(096)-2-507-507
(093)-2-507-507

Пн-пт: 09:00-17:00
сб: 09:00-14:00
неділя: вихідний (поліклініка), черговий лікар є постійно.

Приймальне відділення працює 24/7 Планові візити тільки за попереднім запасом

Разом від народження:

 • Знання та Досвід
 • Турбота та Впевненість.

Сайт: prenatal.innomed.com.ua
Фейсбук: @innomedcenter
Інстаграм@innomed.ua

16:30 Що робити при ударі струмом та втраті свідомості: три міфи, про які варто забути 15:45 Роботи повністю призупинили? Як за майже вісім місяців реконструкції змінилася Батозька photo_camera 15:45 Вінницьких дітей та гостей міста запрошують у «Космічну мандрівку» 15:04 Започатковану Асоціацію футзалу Вінницької області очолив колишній професіональний гравець Юрій Максименко photo_camera Від читача 11:36 Для військових області проводиться фінансовий збір на рації 15:01 Котяцький драйв: зіграй в онлайн-гру від Кіберполіції, де потрібно нищити орків 14:14 Гуртки при бібліотеках: скільки вінничан відвідали з початку року? 13:30 До восьми років ув’язнення загрожує злодію за крадіжку з магазину 13:16 Професіональний ФК «Нива» буде збережений на футбольній мапі України 12:44 На три тижні відключать газ мешканцям 11 населених пунктів Вінничини 12:00 Оригінальні салати з огірком та помідорами: літні рецепти від Євгена Клопотенка 11:22 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 19-25 червня 11:15 «Ми з України»: наші зірки виконали потужний хіт літа 2022 року 10:40 Олімпійський день відзначили веселими естафетами і конкурсами знавців спорту photo_camera 10:30 Зниклу Анну Покладову знайшли живою. Поліцейські передали дівчину матері 09:58 Хлопець виліз на анкерний стовп та інше важливе за 24 червня у Вінниці 09:37 Вночі на Житомирщину запустили 24 ракети. Яка ситуація на ранок по областях? 08:55 У Вінниці на теплоході одружились військові медики Владислав та Марина 08:30 Погода на вихідних: синоптики оновили прогноз на 25-26 червня 08:00 Цей день, 25 червня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up