Як вінницька «Церква Назарянина» святкувала День Народження (ВІДЕО)

В грудні 2016  року святкувала День Народження «Церква Назарянина» міста Вінниці. Вже 15 років християни служать в різних сферах.

Як вінницька «Церква Назарянина» святкувала День Народження (ВІДЕО)

Урочистості проходили в залі Вінницької обласної філармонії. На свято зібралось близько 250 людей. Були гості з Німеччини, Молдови та з різних міст України.

Розпочали захід з прославлення Бога та молитви за мир в Україні. Поздоровлення лунали з уст дітей та молоді «Церкви Назарянина». Привітали зі святом й друзі з інших вінницьких протестантських Церков, таких як «Ранкова Зірка», «Єврейська Месіанська Громада» та «Маяк».

Протягом п’ятьох годин в залі панувала сімейна атмосфера та лунали пісні поклоніння Богу-Отцю, Сину та Духу Святому.

- Основне направлення нашої діяльності це реабілітаційні центри, служіння алко та нарко залежним людям. Але ми на цьому не спинилися. На сьогоднішній день працюємо більш ніж в десяти напрямках, - розказує пастор церкви Роман Лебедєв. -  Такі як, робота з молоддю (молодіжне служіння, молодіжні табори та конференції, домашні групи, підліткове служіння, клуб «Джем»), робота з дітками ( дитяче служіння, клуб «Мандарин», дитячі табори), служіння людям без постійного місця проживання – «Кофе Хаус», проводиться робота з ув'язненими в трьох колоніях, служіння сиротам в дитячому будинку «Малютка», служіння дітям з малозабезпечених сімей та допомога людям в сім'ях, яких є залежні.

Довідка: Церква Назарянина дотримується віросповідання протестантських, євангельських церков.

 

 

Коментарі (3)

Ви не авторизовані

 • Кисель Наталия

  Германія... вчи-вчи, а як Бог не дав інтелекту, то за гроші не купиш...
 • Бурко Лера

  Та кажіть вже як є: не церква, а секта!
 • Чехова Алиса

  хочеш працювати іди на завод, хочеш заробляти гроші придумай релігії,

  не бідно живе назарян!
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook