Вінницька організація Аграрної партії – політична сила чи дах для шахрайства

Не було б так смішно, якби відверто не хотілося плакати. Саме на такий настрій надихає флешмоб Вінницької організації Аграрної партії  «Не дамо вкрасти землю!». Головні дійові особи: Гуцол Сергій Володимирович та Корнійчук Олександр Васильович. Дивлячись на ці фото аж крутиться на язиці: на злодіях шапка горить. Та це все одно як начепити лису табличку з написом: «Не дам їсти курей (бо я їх вже сам поз’їдав)».

Не було б так смішно, якби відверто не хотілося плакати. Саме на такий настрій надихає флешмоб Вінницької організації Аграрної партії  «Не дамо вкрасти землю!». Головні дійові особи: Гуцол Сергій Володимирович та Корнійчук Олександр Васильович. Дивлячись на ці фото аж крутиться на язиці: на злодіях шапка горить. Та це все одно як начепити лису табличку з написом: «Не дам їсти курей (бо я їх вже сам поз’їдав)».

Ні політиками, ні, тим паче, аграріями, цих людей аж ніяк не можна назвати.  Все що вони могли, вони уже вкрали, і кому, цікаво, тепер  вони адресують свій флешмоб, самі собі? Не дарма пан Корнійчук опускає очі тримаючи табличку із відповідним написом. Він то добре знає, як в 2012 році при реорганізації Вінницької державної сільськогосподарської  дослідної станції пропало 15 га землі у с. Агрономічне і раптом стали приватною власністю директора Інституту кормів. Сьогодні Олександр Васильович є власником шести чималих земельних ділянок, його володіння добралися аж до Київської області!

Друга дійова особа Сергій Гуцол, власник чотирьох земельних ділянок, та разом з дружиною Інною, депутатом Агрономічної сільської ради, мільйонних прибутків від аптечного бізнесу.

Але найбільша біда в тому, що люди, маючи все це, не можуть зупинитись, і сьогодні ці яскраві представники Аграрної партії сприяють та підтримують дерибан 500 гектарів (ви тільки уявіть собі об’єми) державної землі наукового значення у с. Агрономічне! І це в той час, коли з усіх трибун лідер партії Віталій Скоцик закликає не допустити скасування мораторію на продаж землі, не дати можливості зосередити землі сільськогосподарського призначення у руках спекулянтів, його вінницькі колеги відкрито сприяють розпродажу землі головою сільської ради с. Агрономічне, незаконно розділивши її на 7 тисяч земельних ділянок. Все це підтримується відкрито на офіційній сторінці партії у фейсбуці. Сергій Гуцол на прохання своєї дружини організовує прес-конференції для організаторів дерибану.

То де справжнє обличчя партії? Те, яке показує на глянцевих сторінках Віталій Скоцик? Чи те, яке показують не соромлячись його вінницькі колеги?

Повірте, шановні партійці, часи змінилися, і вкрасти землю вам точно вже ніхто не дасть!

Коментарі (31)

Ви не авторизовані

 • Ostapenko Liliya

  Майбутнє Ви наше . Науковці ..... А хто Вам раніше не давав на тих землях займатись?????? Чого ж тоді не було такого стримління до труда. Ви хоть би не позорились . Всі люди знають як проходить навчання в вашому університеті і які такси ходять . А тут вдруг таке. Ви кидаєте гидоту про наших селян , а світ тісний і про вас компромату найти можна , але настільки низько ми не впадемо . Ми жителі с. Агрономічне вищі цих брехонь і сплетнів. Справедливість буде.......

  Natali Rose reply Ostapenko Liliya

  Докази, шановна! Може Ви і вчились за "такси", але не судіть всіх по собі!

  Віктор Бойко reply Natali Rose

  Ви думаєте важко здобути дрокази хабарів по Аграрному???  Ви дійсно хочете побачити докази?  Ніхто не каже що всі вчатся за такси, з кожного потоку є відсотків 20-30 студентів які дійсно бажають отримати знання.  Так само і викладачі, є і такі що живуть на зарплату. Але основна маса збирає "бонуси" під час сесії та приймання курсових.
 • Городенко Олександр

  Студентам потрібна земля,для проходження практики,адже це найважливіше для цієї професії!

  А людям все мало і мало,ніяк наїстися не можуть.Про майбутнє нашої країни можна забути,адже вони самі гублять майбутніх науковців забираючи головний елемент роботи!
 • Руслан

  Діти, вкотре вже кажу: мами по селах здають молоко не за для того щоб ви займались тим, чим займаєтесь. Вчіться, вчіться. Виправдайте батьківські надії та сподівання а не пана Калетніка.

  Даша reply Руслан

  Шановний пане Руслане, Ви суперечите самі собі. Мами по селах здають молоко для того, аби дитина поступивши в університет мала змогу отримати теоретичні знання, закріпивши  їх на практиці!

  Довгань Павел reply Руслан

  Для того, аби виправдати батьківські надії, потрібно здобувати практичні знання!!! Бо мами в селах здають молоко, не для того аби їх дітей залишали всі кому не лінь науково-практичної бази.
 • Журавльов Антоха

  Мене радує те, що в нашій країні є хоч крапля справедливості. І землі  будуть належати тим хто на них має право. Тому що земля є основою для здобутку практичних знань студентами, адже саме завдяки практиці ми стаємо справжніми професіоналами! А від тепер саме ці землі допоможуть стати нам перспективними фахівцями і в майбутньому підвищити рівень економіки України.