Центральна влада знищує малий бізнес податковими навантаженнями, а влада на місцях відбирає бізнес силовими способами!

На передодні Різдва вінницький підприємець і його дружина всю ніч захищали свою власність від незаконного знесення. Це не 90-ті! Сьогоднішня міська влада - ось це справжній рівень бандитизму в нашому місті.
Центральна влада знищує малий бізнес податковими навантаженнями, а влада на місцях відбирає бізнес силовими способами!

Пізнього вечора "бригада" бійців-монтажників, які приїхали на ГАЗелі, намагалася віроломно знести капітальну будівлю вінницького підприємця, при цьому не маючи рішення суду, а прикриваючись лише незрозумілим рішенням комісії міської ради. В той час, коли у вінницького підприємця на руках були всі документи на право власності!

Прибувши на місце події, активісти "Справедливості", зіткнулися з повним беззаконням. Про адекватність представників міської влади, що провокували всіх присутніх на силові методи вирішення питання, і мови бути не може. На прохання представитися, один з "держслужбовців" назвався Василем і, ображаючи і принижуючи , намагався "навчити життю" присутнього юриста "Справедливості". Тільки вчасно прибувший патруль поліції зміг приборкати двометрового демонтажника.

Ніч вистояли. Були складені протоколи і заяви в поліцію. Як себе поведуть "залякувачі" малого бізнесу Вінниці сьогодні, складно спрогнозувати. Але, хоча б, з'явився час для реакції на віроломну спробу позбавити сім'ю власності, а людей - робочих місць. Далі буде…

Коментарі (3)

Анонім

Ви не авторизовані

 • Соловьев Антон

  Коментар видалено...
 • Пупкин Вася

  Коментар видалено...
 • Анонім

  "Віроломно"? Як ви взагалі умудрилися стати підприємцем, вірячи в бога? А в діда мороза часом не вірите?
 • Глобазоид Афромарк

  Що за підприємець, де він побудував і що саме? Якась абстрактна розповідь.