Студента педагогічного університету засуджено до чотирьох років позбавлення волі

У вересні минулого року двоє осіб у нічну пору доби біля гуртожитку  № 4б Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського помітили раніше незнайомого громадянина, який присів на лавочку.

Побачивши у чоловіка в руках сумку та мобільний телефон, один із хлопців підійшов до нього та усвідомлюючи, що потерпілий перебуває у стані алкогольного сп’яніння, здійснив удар кулаком в обличчя останнього, від чого чоловік упав на землю. Скориставшись безпорадним станом потерпілого, зловмисник відібрав у нього сумку та мобільний телефон. На наступний день обвинувачений реалізував мобільний телефон на ринку за 200 грн.   

Завдяки оперативному зібранню доказів під час проведення досудового розслідування вдалося встановити особу злочинця, яким виявився студент педагогічного університету, який свою вину заперечував. У подальшому прокурором обґрунтовано висунуто підозру, а згодом і обвинувачення у вчиненні хлопцем, який заволодів майном потерпілого, злочину, передбаченого статтею 186 Кримінального кодексу України, - відкрите викрадення чужого майна (грабіж) із застосуванням насильства.

За результатами підтримання обвинувачення прокурором Вінницької місцевої прокуратури доведено провину обвинуваченого у суді та за результатами розгляду справи грабіжник отримав покарання у виді 4 років позбавлення волі та його одразу із зали суду поміщено під варту.  


Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Сергій Солодкий

Коментарі (2)

Анонім

Ви не авторизовані

  • Александр Балаганов

    Опять наша фемида пробивает в штангу,а куда делся второй участник грабежа и где реакция руководства педуниверситета.
  • Прокоповна Проня

    Пидагок!