Провокації під судом – визнання брехні компанії Шулікіна

Синій VOLKSWAGEN жваво підвозить провокаторів Шулікіна під стіни Вінницького районного суду, а депутат сільської ради Василь Тарнашинський під підпис робить перекличку, роздаючи присутнім заготовлені плакати.

Провокації під судом – визнання брехні компанії Шулікіна

Синій VOLKSWAGEN жваво підвозить провокаторів Шулікіна під стіни Вінницького районного суду, а депутат сільської ради Василь Тарнашинський під підпис робить перекличку, роздаючи присутнім заготовлені плакати. 

Сільський голова із поплічниками розуміючи, що законних аргументів немає, і в суді всі їх міфи будуть розвіяні, пробує тиском, криками та погрозами схилити суд до неправомірного рішення. Такі протиправні дії, які розцінюються Асоціацією суддів як інформаційний тиск на суддю, відбуваються у присутності правоохоронних органів та з їх мовчазної згоди.

Сьогодні ми всі чітко розуміємо, що вихід під суд означає лише одне – розуміння сільського голови про відсутність у нього будь-яких правовстановлюючих документів  на злочинне рейдерське викрадення землі.

Для судді не підійде байочка про знайдену міфічну нічийну землю. Тут треба надавати докази, яких у гопкомпанії Шулікіна просто немає!

От і вирішили тиском впливати на прийняття рішення.

Проте суд – це не змагання у красномовстві, а місце, де виключно у правовому полі  надаються докази правоти тієї чи іншої сторони.

Але чи відомо поняття «правове поле» пану Шулікіну? Розуміємо, що ні!

Коментарі (27)

Ви не авторизовані

 • Светлана Тимощук

  Зараз по телебаченню активно крутять рекламу, в якій шукають талановитих людей з фантазією для роботи режисером. Авторе, звертайся, то напевно твоє! Не випусти свій шанс!
 • Natali Rose

  Ця всі показуха від Шулікіна і Ко перед судом доказ того, що він відчуває поразку  і згоден на все лиш би відібрати змелі та збагатитись!!
 • Верона Неміш

  Знову теж саме, знову все купують, проплачують ці можновладці! Але як ви не розумієте, що цими кричалками з плакатами нічого не доб’єтесь! Позитивне рішення суду буде на стороні університету!!!
 • Злата Лутчак

  Я просто шокована - наскільки "жителі"  агрономічного не нормальні!!! Як же дістала ця показуха, проплаченість і тупість.....!!!Люди добрі, що ви робите????Чи вас Шулікін загіпнотизував, чи що - не розумію!Кому і що ви хочете доказати?! Вже всі побачили на що ви здатні, ви ж навіть нормально говорити не можете, лише відбірним матом! І по скільки ділянок пан Шулікін пообіцяв тим хто стояв під судом?!!!Аж смішно і водночас страшно, що послухавши брехуна -голову....ви готові на такі жахіття!!!Дивіться  один одного ще не перегризіть як ті шавки, бо не буде кому земелькою стуентською користуватися!!!