Продажним організаторам мітингів! Вінничани не тупі, ми все давно зрозуміли, Хто, Коли і за Скільки!

Всім тим, хто перекривав на цьому тижні транспорт у Вінниці хочу сказати - ви продажні нелюди!


Ви, ті хто підговорили два десятка чоловік перекрити Соборну, зробили в середу гарний день всім вінничанам! Ви вирішили, що ви можете ставити свої умови владі? Ставте!Ставте у кабінетах чинуш, губернаторів, ментів-поліцейських. Щоб вас чули і з вами говорили. Але ж ні! Вам треба було зробити саме так. Пошуміти пару днів і продатись. Використати два десятка патріотів щоб шантажувати немічну владу щось дати ВАМ - організаторам цього цирку! Гроші, посади, що ви взяли на цей раз ціною приниження пів Вінниці які вимушені були як і я запізнюватись, ходити пішки і вислуховувати від начальства виговори! Чому ви раптом замовкли на третій день коли зашугані депутати не проголосували за жодне ваше рішення? Чому далі не палите шини, не мітингуєте? Де відставка Грицака і Авакова яку ви вимагали? Жодної вашої вимоги не виконано і навіть не проголосовано! Чому? Та й ви самі знаєте Чому і за Скільки! Продажні уроди! Розумію це у вас така робота, а скоріше бізнес, кричати на владу щоб ця влада вам кинула кістку! А в нас своя робота, можливо не така прибильна як у вас, гаразд, яка є, але й не така підла і огидна як у вас! Зрадники, брехуни як ви тільки Бога не боїтесь так брехати, як вам не стидно дивитись в очі своїм дітям коли ви продаєте черговий мітинг владі? Як ви дивитесь на себе у дзеркало?


На майбутнє!


Хочете палити шини? Паліть їх під будинками тих, про кого вже сказано! Щоб воняло тільки їм, та таким же, як вони, сусідам!


Хочете перекрити дорогу владі? Перекрийте ворота, де живуть прокурори, судді, чиновники, депутати! Але ні? Ви боїтеся це робити! Бо з під воріт «хатинок» влади і з усіх інших вжеперечислених місць вас поженуть поганоюмітлою, і ще й посадять за хуліганку! І не побачить вашої «боротьби» ніхто! І по телевізору не покажуть!


Але ж вам треба перекрити головну вулицю міста! Щоб вас всі бачили, щоб всім вінничанам було незручно від ваших протестів! Щоб вас жаліли, підтримували, показували по телевізору! Останнього ви добилися! Всього іншого – ні! Вас вінничани не жаліють, не поважають і не підтримують!

Бо ви всіх допекли всіх! Вас вже ненавидять! І не тому, що ми любимо владу. Ми її терпимо! Бо самі винні, що вона така! Бо голосували самі за неї! А вас ми ненавидимо! Бо ви будете ще гірші, ніж влада зараз! Вам образити, зачепити, накричати, обізвати матюками, як стакан випити. А якщо ви станете на місце влади, ви усе це будете робити, а ще й бити і стріляти простий народ, який незгодний з вами! Бо ви вже купаєтесь у безнаказаності, а коли станете владою – будете просто безкришними, жирними ідіотами. Бо вас тоді захищатиме поліція, СБУ, прокурори і судді. І тоді остаточно не буде на вас управи.


Ви знаєте, чому вас ненавидять вінничани? Тому що усі знають – вам платять за ваші «акції» гроші! Яка різниця, Юлька, Садовий, Коломойський,Рабінович чи наша залякана і недолуга влада, яку ви навчились доїти! Ми це знаємо, що ви – продажні! Бо не може кілька десятків людей тільки те й робити, що перекривати, палити, мітингувати, пікетувати безплатно! Бо, у вас є діти,сімї, онуки, чоловіки, жінки. І безплатно тільки дурень кине їх, і піде перекривати Соборну невідомо за що! Але отримують гроші тільки організатори 2-3 чоловіка а решту ви дурите патріотизмом!


Чому всі знають, що вам дають гроші, не всім, бо більшості ваших друзів ви проїздили по вухам про патріотизм, а вершки кладете в карман саме ви! Щоб жити, вам треба десь робити. Чи бюджетником чи у хазяїна. Я собі уявляю, якщо я прийду до свого начальника, і скажу йому: відпустіть мене сьогодні з роботи, бо я хочу Соборну перекрити! Я ви думаєте, що він мені скаже?


А ви перекриваєте,зачить – ніде не працюєте! Але за щось живете ж? З голоду не опухли!


Не вірите, що вас ненавидять вінничани? Скажіть своїм сусідам: я перекривав Соборну, і через мене тисячі вінничан йшли пішки від універмагу до мосту і навпаки! Ваш сусід скаже, що у вас клепки немає. І що ви – продажна остання мерзота!


І це буде правда!


І ще, наша дорога «добренька» вінницька влада, поліція, прокурори, депутати! Чому ви не припините безчинства, які періодично збурюють Вінницю! Як тількизахоплюють будинок ОДА і облради, то все місто страждає! Витягніть голову з піска, бо вас в цей час імеют декілька покидьків а ви робите вигляд що цього не відчуваєте! І вони вас не просто імеют а ще й потім про це всім розказують в дрібних подробицях, скільки раз імелі і в яких позах! Ви хочете так і увійти в історію Вінницю? Такими жалюгідними і обіженими?


Не думайте про телевізор. Думайте про вінничан!Прикратіть це неподобство! Всяких гайд, Маліновських, Чайок та інших, за вуха і у СІЗО!


Ми хочемо жити в спокійному і мирному місті, а не на барикадах з шинами! В якому декілька гайд і банахів з маліновськими не заробляють на страху влади і мовчазній громаді!


Коментарі (87)

Ви не авторизовані

 • Anonymous

  Бла-бла-бла-бла. "Диванные" активисты вступили в неравный бой против активистов уличных. Украли, присвоили, разворовали .... Серъезно!? Есть конкретные факты - обращайтесь в полицию. А если нет - закройте свои варежки и не портьте воздух. Сидеть на диване и получать за это деньги не получится. Ну хоть лопните от зависти!   )))
 • Игорь Гребеняк

  Всі країни великої демократії вмивалися кровю.Тре6а порахувати в сша процент загиблих під час громадянської війни.А тут виходять поричати на майдан  на пару днів ібудемо чакати  що перестануть красти в Україні Ще все попереду історія все покаже.

  Прокоповна Проня reply Игорь Гребеняк

  Наам не надо ни вашей демократии, ни умывания кровью. Хотите крови - с балкона прыгните.

  Anonymous reply Прокоповна Проня

  Доведение до самоубийства.  Статья 120 Уголовного Кодекса Украины. От 7 до 10 лет лишения свободы. Задумайся лапоть.
 • Anton Z.

  Продажна стаття, продажні коментатори, продажні мітингувальники. Мені як вінничанину було не приємно, що всякі хз хто роблять хз що в місті. І влада на поводу у цих скандалістів йде. Всякі маліновські, во сволота, гайди, ноунейми мене завжди напружували. А що вони зробили? Кумарили вінничан які не розуміють їх цирк? Чи створювали картинку для кремлеботів? Краще б за якість ЖКХ, або справедливість цін боролись. І з наочними данними. Як мінімум як той навальний про дімона зняв ролик і виклав пруфи на сайті. От так треба боротись а не черговим популізмом...
 • Igor Ovchar

  Подібні речі я читав в часи СССР від імені широкіх мас трудящіхся. Цікаво скільки років автору цієї рабської гидоти пану під псевдо "Поштарук". Якщо хоча б за 50, то я розумію звідки це совкове лайно в голові. Якщо менше, то автор однозначно отримав копійчину за таку писанину ))

  Прокоповна Проня reply Igor Ovchar

  Свои мозги сначала взвесь.

  Andrii Mashtaler reply Прокоповна Проня

  Lidiya Sherbina і тут під псевдонімом наср,ти вже встигла.

  Andrii Mashtaler reply Andrii Mashtaler

  Бізнесвумен, блять, на два города і торгаш ламінатом влад барига.